Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

DOST DRSNÉ ROZHODNUTÍ: Zpěvák Martin Chodúr už druhého potomka nechce! Důvod vám vyrazí dech!

Zdroj: www.herminapress.cz
Je to jen devět měsíců, co zpěvákovi Martinu Chodúrovi (26) porodila jeho starší partnerka Ivona Selníková (42) vytouženého synka Martina. Člověk by řekl, že už plánují druhé mimčo, jenže rodiče v tom mají jasno. Další dítě už ani za nic nechtějí! Proč se tak rozhodli?

O šestnáct let starší Ivona těhotenství neprožívala zrovna šťastně, přeci jen na první těhotenství nebyla nejmladší, tak ji narození syna dost vysílilo. Ale poslední slovo v rozhodování o pořizování bratříčka či sestřičky měl právě malý junior.

„Na všechno říká ne, ne, ne. Teď jsme u nás měli známou, já jsem ho držela na klíně a ona se ptala: A přáli byste si druhé dítě? A on řekl ne,“ řekla Top Star magazínu Ivona v rozhovoru, který můžete dnes vidět od 21.30 na FTV Prima.

Ale proč tak dali na rozhodnutí takového nic netušícího mimina? „My jsme si nechali poradit naším králem,“ dodal Martin. Ale fakt by si nepřáli ještě malou princeznu? Přeci jen on je mladý na to, aby řekl dost v plození dětí. „Ne,“ uzavřela tuhle kapitolu rázně Ivona.

Související články

Další články