Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Došly jí peníze? Milovnice sportovců Vlaďka Erbová chce třetí dítě. Neuhádnete, kdo má být otec!

Vlaďka by ráda třetí dítě se třetím sportovcem.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Od té doby, co odešla od fotbalisty Tomáše Řepky, musela Vlaďka Erbová poznat hodnotu peněz. A že je opravdu jen tak nenajde na ulici. Ano, začala se opět živit jako nehtařka, ale jde tím pokrýt nákladný život, na který je zvyklá? Lepší by možná bylo zaháčkovat si dalšího pracháče...

Modelka Vlaďka Erbová je známá tím, že jí imponují jen úspěšní sportovci. Se dvěma byla vdaná a oběma porodila dítě. Teď je ale na řadě další „pán na holení“. Co ztrácet čas s Bahenským či Řepkou, kteří už ji nezajistí. Proč to nezkusit na dalšího hokejku s tučným kontem?

Sice se s Michalem Gulašim pořád rozchází a schází, ale to Vlaďce nebrání v touze po třetím dítěti. Není to už ale moc? Tři muži a tři děti?

„Vlaďka by ráda s Michalem počala dítě, zkouší to, jak se dá. Takhle by si ho mohla konečně pojistit, aby neutekl za mladší. Přeci jen si uvědomuje, že nemládne,“ prozradil nám dobře informovaný zdroj z Vladčina blízkého okolí.

A i kdyby ho pak napadlo ji opustit, tak bude aspoň dostávat tučné alimenty a z toho už se nějak vyžít přeci dá. Nehty prostě tak nevynáší, tak proč to nezkusit i jinak. Takže můžeme v brzké době očekávat zakulacující se Vlaďku, která miminko rozhodně neplánovala. A že by byl tatínek další bohatý sportovec? To je přeci jen a jen obrovská náhoda.

Související články

Další články