Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dorota Nvotová klofla expřítele Čaputové: Prozradila, kde narazila na osudovou lásku

Dorota Nvotová klofla expřítele Čaputové: Prozradila, kde narazila na osudovou lásku
Zdroj: archiv Petr Konečný/profimedia
+ Další 3 fotografie
Láska
Umělkyně Dorota Nvotová (37) to dala dohromady s Peterem Konečným (53), který je po celém Slovensku známý díky vztahu s prezidentkou Zuzanou Čaputovou (46). Dorota a Peter tvoří pár jen několik týdnů. Ačkoli spolu randí krátce, už nyní vypadají jako spokojená rodinka. Zpěvačka konečně prozradila, jak se s Peterem seznámila.

Zpěvačka a herečka Dorota Nvotová, která je již třikrát rozvedená, našla svoji spřízněnou duši. Až po uši je zamilovaná do Petera Konečného Ten je známý po celém Slovensku jakožto bývalý přítel prezidentky Zuzany Čaputové

Láska jako trám

Mezi Konečným a Nvotovou to pořádně jiskří. Zprvu dcera herečky Anny Šiškové nechtěla svůj nový vztah komentovat. Nicméně nyní se už rozhodla kápnout božskou. Pro Nový čas prozradila detaily o vztahu.

A jak se vlastně poznali? No samozřejmě, že to byla láska na první pohled. "Poznali jsme se na konci května. Před mou oblíbenou kavárnou parkovala krásná motorka. Pozorovala jsem, kdo k ní přijde, a pak přeskočila jiskra," prozradila s úsměvem na tváři zamilovaná umělkyně.

Nového přítele si nemůže vynachválit, je s ním nadmíru spokojená. "Je velmi vtipný, bystrý a zároveň pečlivý ale i empatický. Ojedinělá kombinace. Spojují nás téměř všechny naše aktivity - oba fotíme, píšeme a děláme hudbu. Je až neuvěřitelné, že má někdo tu stejnou uměleckou trojkombinaci," svěřila se Nvotová.

Dorota má z předchozího vztahu už šestiletého syna Filipa, se kterým si Konečný prý náramně rozumí. "V podstatě fungujeme jako rodina, i když je to stále čerstvé. Filip i Peter spolu vychází dobře. Seznámila jsem je na pikniku u jezera," řekla zpěvačka.

Velká zamilovanost je cítit i ze strany Petera. "Dorotku jsem našel jako nejkrásnější truhlici na dně oceánu. Vůbec mě nepřekvapilo, že uvnitř je poklad. Nevrátím ho," básnil Konečný.

Jak moc zamilovaní jsou, se můžete přesvědčit na snímcích ve fotogalerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy