Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dorota Máchalová nebo Evík ze Slunce, seno slaví 64 let: Jaroslava Kretschmerová byla v náboženské sektě

+ Dalších 8 fotografií
narozeniny
Kdo by neznal zlou Dorotu Máchalovou z pohádky S čerty nejsou žerty a nebo ztřeštěného Evíka Ze Slunce, seno, jahody. To jsou nezapomenutelné role Jaroslavy Kretschmerové, která dnes slaví 64. narozeniny.

Když se řekne jméno Jaroslava Kretschmerová, tak drtivá většina čtenářů si okamžitě vybaví bláznivou sekretářku Evíka, která je zamilovaná do živočicháře Bédy. Paní Jaroslava dnes slaví 64. narozeniny. Ale nikdo jí neřekne jinak než právě podle její nejslavnější role.

Kretschmerové to nevadí. "Je to milé, když mě lidé oslovují Evíku. Jsem ráda, že je ta trilogie stále oblíbená," směje se Jarka. Pořád je to lepší, než kdyby na ni lidé volali jménem zlé Doroty Máchalové

O soukromí mluví Kretschmerová nerada. Na novinářské dotazy odpovídá, že se má dobře. Žije bez manžela a nemá děti. Kdysi se o ní psalo, že vstoupila do nějaké ortodoxní náboženské společnosti, fanoušci měli strach, že je v moci nebezpečné sekty. Ona sama ale říká, že má jen hluboko v sobě svou víru, která jí pomáhá k životnímu štěstí.

Související články

Další články