Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dorka se vrací do Ordinace: Bude řešit problémy i osobní eskapády, svěřila herečka

+ Dalších 8 fotografií
exkluzivně
Na dlouhých osm let zmizela z baru U Čerta, teď se vrací ve velkém stylu. Nejlepší kamarádka Lucie (hraje ji Ivana Jirešová) Dorka bude opět jednou z hlavních hvězd Ordinace v růžové zahradě. Její představitelka Lucie Černíková (38) to eXtra.cz exkluzivně prozradila na Plese v Rudolfinu.

Ordinace v růžové zahradě zanedlouho přivítá staronovou posilu. Půvabná Lucie Černíková se vrací v roli barmanky Dorky. A nejspíš to nějakou dobu ještě mělo zůstat pod pokličkou!

Když jsme se ale dvojnásobné maminky ptali na Plese v Rudolfinu, nemohla si velkou novinu nechat pro sebe. "Teď jste na to kápli! Moje postava Dorky se vrací do Ordinace. Zhruba za čtrnáct dní se zase objevím na obrazovkách," prozradila eXtra.cz herečka.

Nepříjemné starosti

Osud Dorky byl vždycky propleten s kamarádkou a nadřízenou Lucií Vágnerovou. Ta zrovna prožívá nejtěžší životní období, kvůli fatální chybě museli její dceři odebrat vaječníky. "Budeme právě s Lucií řešit různé problémy i moje nějaké osobní eskapády," dodala Černíková s tím, že po osmi letech bez Ordinace je z návratu nadšená.

"Kromě Lucie budu hodně ve styku s doktorem Mázlem a doktorem Martinem Brabcem. Máte se na co těšit," uzavřela.

Jaké šaty Černíková vynesla a jak zvládá výchovu dvou dětí? Na rozhovor se podívejte ve videu na začátku článku.

Související články

Další články