Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Dorazím za chvilku, napsala babičce Markétka (11) a zmizela: Našli ji na náměstí!

Pátrání po Markétě dopadlo dobře.
Policisté intenzivně pátrali po jedenáctileté dívce z Plzně. Markéta K. se v pondělí nevrátila ze školy. Poslední SMS napsala ve 20:15, adresovala ji své babičce, u které žije. Babičce napsala, že za chvilku dorazí. Nestalo se tak. Naštěstí pomohla výzva veřejnosti a všímaví lidé ji pomohli najít.

Jedenáctiletá Markéta K. zmizela během pondělí. Po škole šla v 15 hodin ven, to ji babička viděla naposledy. Pak jí ještě večer ve čtvrt na devět napsala smsku, že za chvilku dorazí. Od té chvíle jako by se po ní slehla zem.

„Dívka se často zdržovala v prostorách obchodního centra PLAZA a na Husovo náměstí v Plzni. Markéta na sobě měla džíny a tričko. I přes provedená pátrací opatření se zatím dívku nepodařilo vypátrat. To je také důvodem, proč nyní prosíme o pomoc širokou veřejnost. Pokud víte, kde by se mohla dívka zdržovat, předejte nám prosím tuto informaci prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ žádal dnes dopoledne policie o pomoc.

Tato výzva naštěstí brzy přinesla úspěch. Díky medializaci případu si dívky ve vytipované lokalitě, tedy na Husově náměstí, všimla veřejnost a Markéta už je v pořádku doma.

Mohlo by vás zajímat

Další články