Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Dorazily největší hvězdy showbyznysu: Karel Gott slaví osmdesátku ve velkém stylu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 35 fotografií
mega párty
V Divadle Na Jezerce v pražských Nuslích je momentálně dost rušno. Mistr Karel Gott (79) právě na tomto místě slaví své osmdesátiny. Jak už jsme vás informovali, přípravy na oslavu probíhaly od časného rána. Celý mejdan se samozřejmě neobešel bez hvězdných hostů. Ti se začali v divadle scházet už od odpoledne. Kdo z hvězd na oslavu nakonec dorazil?

Jak už jsme vás informovali, některé hvězdy zvučných jmen se z různých důvodů omluvily. Zklamáním pro Gotta byla neúčast některých přátel, kvůli pracovním povinnostem se omluvila třeba Dagmar Havlová (66) nebo Michal David (58). Ten má ale podle informací eXtra.cz pro Mistra krásné překvapení.

Oslavit úctyhodných osmdesát let s Karlem Gottem přijela například muzikálová zpěvačka Natálka Grossová s maminkou Šárkou, dorazil i Gottův kamarád Láďa Kerndl s manželkou a nechyběl ani ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský.

Oslava by se také nemohla konat bez Ilony Csákové, která je dlouholetou přítelkyní Ivanky i Karla. Z výborných českých zpěvaček kromě Csákové dorazila i Dasha, Lucie Bílá (53), Monika Absolonová (42), Jitka Zelenková a chybět nemohla ani Eva Pilarová nebo Hana Zagorová.

Z mladších ročníků kromě Natálie Grossové dorazil i zpěvák Mikolas Josef. Zazpívat mistrovi přijel také Richard Krajčo (42) s partnerkou Karin Babickou. Popřát dorazili i Zdeněk Svěrák, Josef Laufer, Ondřej Hejma, Miroslav Donutil, Ladislav Štaidl (74), Ivan Mládek či Jaromír Jágr (47).

I přesto, že má starosti o manželku Hanku, dorazil i herec a moderátor Jiří Krampol. Mezi hosty je i legendární herečka Jiřina Bohdalová.

Související články

Další články