Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dopravní šílenství pokračuje: Hromadná bouračka 10 aut na Pražském okruhu, další nehoda na D1!

Ilustrační foto.
Zdroj: Profimedia.cz
Komplikace v dopravě neustávají ani ve čtvrtek. Husté sněžení pokračuje, navíc se přidal i silný vítr, který na některých místech dosáhne rychlosti až 225 km/h. V ranních hodinách se bouralo na Pražském okruhu, kde se srazilo 10 aut. Rovněž na dálnici D1 stále počítejte s kolonami.

Po sedmé hodině se dnes na Pražském okruhu srazilo 10 aut. Bouralo se nedaleko odbočky na Řeporyje na 23. kilometru směrem na dálnici D1. Začaly se tvořit kolony, průjezdný byl pouze jeden pruh.

Policie momentálně vyšetřuje, jak k nehodě došlo. Jedním z možných scénářů je kluzká vozovka. Zatím to vypadá, že se při hromadné nehodě nikdo nezranil.

Po úterní devatenáctihodinové koloně nemají pokoj ani řidiči na dálnici D1. Na několika místech i ve čtvrtek vznikají dlouhé kolony. Dopravní situaci na nejdůležitějším dálničním tahu v zemi zkomplikovala srážka dodávky s osobním autem. Kolony se tvořily i kvůli hořícímu kamionu.

Nehody kvůli nepřízni počasí se netýkají jen dálnic, hasiči i policisté ve středu vyjížděli k desítkám dalších bouraček. Například v Libereckém kraji museli hasiči během deseti hodin zasahovat u patnácti autonehod.

Související články

Další články