Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dopravní nehoda na Příbramsku: Boural miliardář Passer se svým nejdražším autem světa?

Dopravní nehoda na Příbramsku: Boural miliardář Passer se svým nejdražším autem světa?
Zdroj: Profimedia
nehoda Bugatti
Na Příbramsku došlo ke srážce dvou aut. Příčinou nehody bylo podle policie předjíždění. Jeden z řidičů seděl za volantem nejdražšího auta na světě. Automobilem Bugatti se však v České republice chlubí pouze jediný muž, miliardář Radim Passer. Nikdo ze zúčastněných naštěstí neutrpěl žádné zranění.

V sobotu se odehrála další dopravní nehoda, a to tentokrát u obce Kosova Hora na Příbramsku. Tam na silnici I/18 chtěl předjet před sebou jedoucí auto. „Jednatřicetiletý řidič se rozhodl předjet před sebou pomaleji jedoucí vozidla a přitom si nevšiml, že je sám předjížděn automobilem značky Bugatti. Auta se tak bočně střetla,“ uvedla policejní tisková mluvčí Monika Schindlová pro eXtra.cz.

Deník Náš region dokonce spekuluje, že v automobilu značky Bugatti seděl miliardář Radim Passer. Ten totiž vozidlo stejné značky vlastní, a to konkrétně Bugatti Chiron. Údajně je právě on jediným českým majitelem nejdražšího a nejrychlejšího auta na světě. To však tisková mluvčí odmítla potvrdit. "Nebudeme sdělovat konkrétní značku ani barvu auta," objasnila Schindlová.

Během srážky se žádný z řidičů nezranil. Škody však podle tiskové mluvčí vyšplhaly na jeden milion korun.

Související články

Další články