Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Doporučoval jí psychologa, nyní spolu tráví dovolenou. Do Soukupovy španělské vily se přestěhovala Agátina rodina, v čele s maminkou

Agáta svého nového partnera seznámila nejen se svou maminkou, ale i s dětmi, Miou a Kryšpínem. Momentálně si užívají společných chvil na dovolené v Marbelle.
Zdroj: koláž extra.cz/se souhlasem Agáty Hanychové
+ Dalších 6 fotografií
vztah

Rodinná idylka ve Španělsku. Modelka Agáta Hanychová (37) představila své nové lásce, mediálnímu magnátovi Jaromíru Soukupovi (53), už téměř celou rodinu. Pár je spolu teprve dva týdny, seznamování vzali šupem. Do Marbelly za nimi totiž přijely i Agátiny děti, Mia a Kryšpín, a to v doprovodu Veroniky Žilkové. Ta přitom zprvu byla k nečekanému vztahu své dcery a Jaromíra velmi skeptická a ironická. Zdá se, že ledy se prolomily. 

Do španělské Marbelly dorazila jako první právě Agáta, kam vyrazila přímo z dovolené ve Francii. Netrvalo dlouho a došlo ke shledání s Jaromírem Soukupem. Na novou svoji lásku, mediálního magnáta, čekala na letišti s balonky ve tvaru srdíček v ruce a z jejího potutelného úsměvu bylo zřejmé, že se na setkání velmi těší. Čerstvě zamilované hrdličky si následně užívají společných chvil a romantiky na pláži.

Soukup poznal Agátinu rodinu

Říká se, že dvojice se nejlépe seznámí právě na společné dovolené, to Agáta vzala velmi vážně, dvojice spolu tvoří pár totiž teprve dva týdny. Mimo společné dovolené ale Agáta učinila další odvážný a možná příliš unáhlený krok. Svého partnera již stihla seznámit i se svojí maminkou Veronikou Žilkovou a svými dětmi, Miou a Kryšpínem. Rodinná idylka, alespoň podle společných videí a snímků, které Agáta zveřejňuje na svůj Instagram. Zatímco Žilková vypouští bublinky z bublifuku, Jaromír rozdává úsměvy na všechny strany a tetelí se vedle Veroniky a Agáty blahem.

Její maminka přitom ale byla zprvu ke vztahu své dcery s Jaromírem poměrně ironická, o čemž jsme informovali. Zprvu se zdálo, že ke vztahu své dcery bude Žilková mlčet, protože to tak dělala i u jejích minulých vztahů. Tentokrát ale učinila výjimku. "Nebudu komentovat vztah mediálního krále a královny,“ řekla Blesku ironicky. Bylo hned jasné, že z tohoto vztahu není kdovíjak unešená, ale zdá se, že si Jaromír přízeň Veroniky dokázal získat.

Rýpnutí do potenciální tchyně

Možná je aktuálně na pováženou, zda se k této rodině bude i nyní veřejně vyjadřovat, když už je částečně její součástí. Soukup se před dvěma měsíci vyjádřil v pořadu VIP svět Speciál k rozvodu Veroniky Žilkové a Martina Stropnického. Co se Martin ujal pozice velvyslance v Izraeli, tak to dle jeho slov k možnému konci vztahu směřovalo, a to z mnoha důvodů. "Jeho žena je česká herečka, která má spousty dětí, což jsou složité vztahy. Těžko by se mohlo předpokládat, že se oba seberou a odstěhují se do Izraele a všeho tady nechají. Má tady starou maminku, děti, vnoučata. To mělo blbý začátek a říkalo si to o rozchod, zvlášť když celý bulvár ví, že Stropnický není imunní k ženské kráse," řekl se slovy, že je v tomto směru stejný jako Stropnický.

Dále moderátor uznal, že rozhcody jsou těžké. "Víme, že to není jednoduché, bolest je někdy až nesnesitelná a u Veroniky Žilkové to vypadá, že to vůbec nesnáší dobře. Už je to pár měsíců, ten prvotní šok, snaha vrátit partnera a čas by mělo pominout a ona by se s tím měla postupně vyrovnávat," říká Soukup se slovy, zda by herečka neměla vyhledat odbornou pomoc. "Vypadá to, že to nedokáže překousnout a možná je na čase, aby navštívila psychologa, aby jí někdo pomohl a neskončilo to blbě. Rozchody jsou těžké a tady to vypadá, že je to těžší než u jiných." No buď jak buď těchto poznámek by se měl Soukup asi do budoucna vyvarovat.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy