Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

DOPIS Z GARÁŽOVÉHO BYTU EXISTUJE! Tohle psal Daneček své mamince, když je Zdeněk H. věznil v garáži

Proč je Zdeněk H. držel ve své garáži?
+ Dalších 5 fotografií
Celé Česko zajímá dopis, který unesený Daneček (16) poslal své mamince. Díky šestistránkovému psaní se povedlo Danečka a jeho holku Janičku (13) vypátrat a osvobodit. Rodina tvrdí, že policie jim nepomohla, že si děti musely zachránit život zašifrovaným psaním. Danečka a Janičku unesl recidivista Zdeněk H.

Mnozí lidé pochybovali, zda skutečně Daneček dopis své mamince poslal. Veřejnost chtěla vědět, zda psaní obsahuje šifry, podle kterých byly děti nalezeny. Dopis nakonec zveřejnila TV Nova.

Tohle šestistránkové psaní prý Danečkovi a jeho slečně Janičce zachránilo život. Foto najdete ve fotogalerii.

„Jsem ta unesená a řeknu vám, toto je pravda. V neděli nás unesl a byli jsme tam 10 dní. Bylo to hrozné šílenství a nikomu to nepřeju a policii nesnáším – nezachránili nás; jeho rodiče nás zachránili, akorát policisté nás dostali ven, ale nechtěli přijet, proto nesnáším policii, protože by nás tam nechali umřít,“ napsala Janička na Facebook. Její slova přinesl Blesk.cz. Unesená třináctiletá dívka tak obvinila kriminalisty, že nic nedělali.

Již dříve si na postup policie stěžovala Danečkova matka. „Paní policistka, která držela dozorčí službu, která se s námi pohádala úplně strašně, byla arogantní, nepříjemná a nechtěla spolupracovat,“ uvedla otřesená žena pro FTV Prima.

„Celý to důkladně přečetl, projel to písmenko po písmenku. Pak jsem řekl, že tam něco dopíšu, a mezitím, co jsem dopisoval do toho jednoho listu, tak jsem dopsal do toho většího, kde se nacházíme,“ uvedl Daneček, jak maminku navedl na místo, kde je únosce věznil.

Matka dříve uvedla, že v textu bylo slovo, které začínalo na STŘE… Podle toho prý poznala, že jde o obec Střekov. V dopise, který TV Nova ukázala divákům, je ale vidět celá věta „Střekov nad poliklinikou garáže. Chybíte mi.“

K celému případu chystají kriminalisté mimořádný brífink.

Mohlo by vás zajímat

Další články