Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dopadne jako Iveta Bartošová? Emma Smetana útoky haterů nemusí zvládnout!

+ Dalších 31 fotografií
GLOSA
GLOSA: Už několikrát v minulosti dala najevo, že se jí nelíbí chování lidí vůči ní na sociálních sítích. Emma Smetana (31) dostává kapky hodně často, ale největší fičák přišel teď, když se dost naivně zkroušená nafotila před hořící katedrálou Notre-Dame. Tady vážně hrozí, že ji kritika veřejnosti může sejmout a zničit.

Celý český internet v úterý a ve středu nežije ničím jiným než zesměšňováním Emmy Smetany. Možná to děvče myslelo dobře a chtělo dát najevo, že je skutečně v Paříži, takže může odtamtud referovat na internetovém kanále, pro který pracuje. Ale působilo to jako směšná selfíčka bývalého politika Zdeňka Škromacha, který si dělal vysmáté momentky i na pohřbech.

Po uveřejnění Emminy (31) fotky se hned vyrojily desítky vtipných memíček, ale ozvaly se i varovné hlasy, že už to má co do činění s honem na čarodějnici.

Emma dostala kouř už po narození dcery za to, že její celé jméno zní Lennon Marlene Haj Smetana. Každý den někdo zkritizuje její moderování rozhovorů, pod každým videem, které s ní DVTV uveřejní, jsou desítky hejtů. Málo se prý usmívá, je moc sluníčkářská, prohomosexuální, někdy zase moc feministická. Prostě je hodně nenáviděná a nabízí se otázka, jestli nějaká její kolegyně v branži vyvolává v divácích tolik zloby jako ona.

Smršť nadávek se na ni snesla i ve chvíli, kdy řekla, že není hrdá na to, že je Češka. To prohlásila v souvislosti s tím, jak lidé v ČR odmítají přijímat imigranty.

A moc pochval nezískala ani poté, co se hned po smrti Věry Bílé rozhodla o romské zpěvačce napsat likvidační vyjádření.

Možná si toho hodně dělá sama, ale i kdyby to tak bylo, tlak na ni je čím dál větší. A Emma to nenese dobře, proto také na Facebooku sdílí kritiku memíček od spřátelených influencerů.

„To asi může vyhodnotit jenom Emma, jestli je to pr*el, jestli z toho už má úzkostný stavy nebo se hroutí. To její selfíčko bylo nešťastný, ale tenhle flame je pubertální a hnusnej. Připomíná mi to memy s nebožkou Ivetou Bartošovou,“ vyjadřuje na Facebooku obavu Bianca.

Pevně věříme, že takhle daleko to zase nedojde. Pokud víme, Iveta Bartošová (53) si na život nesáhla kvůli zesměšňování, ale proto, že trpěla závislostmi na alkoholu a návykových lécích. A o Emmě se nic takového neví. Navíc má malou holčičku, i když divně pojmenovanou, a partnera, se kterým se mají rádi.

Snad vlnu odporu vůči své osobě nějak překoná a třeba, kdyby se jí chtělo, se nad něčím zamyslí a svoje chování upraví, aby své kritiky tolik neprovokovala. Pokud to ale není marná snaha, protože někteří ji budou nesnášet už pro její samotnou existenci, i kdyby dělala nekonfliktní pořad pro malé děti.

Mohlo by vás zajímat

Další články