Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DOPADLA NA TOTÁLNÍ DNO! Hvězda hororu OSVÍCENÍ stárnout neumí a mluví s mimozemšťany

Shelley zazářila ve filmu Osvícení.
Zdroj: profimedia.cz
Dnes jí je 67 let a z pohledné černovlásky je babka, která stárnout opravdu neumí. Navíc je na tom zle po psychické stránce. Řeč je o Shelley Duvall, která po boku Jacka Nicholsona zazářila v hororu Osvícení.

Určitě si pamatujete scénu, kdy rozzuřený Jack Nicholson chce sekyrou rozsekat na cucky krásnou Shelley Duvall. Nicholson to ve filmu Osvícení nedokázal. Ale dokázal to zub času.

Shelley se stáhla do ústraní a na svět filmu zanevřela. Pomíjivá světla šoubyznysu ji už unavovala, a tak se uklidila na farmu v rodném Texasu. S novináři mluvila velmi sporadicky. A když už si je pustila do domu, tak si hlavně stěžovala.

Má silné bolesti hlavy, trpí depresemi a žije na hranici bídy. Spolu s manželem žijí zejména ze sociálních dávek. Shelley dokonce obviňovala producenty, že ji kdysi okradli, když si rozebrali její prémie. Spíše se ale zdá, že stárnoucí dámě se to v hlavě všechno plete.

Její přátelé si myslí, že na jejím duševním zdraví se podepsaly drogy. Frčela na kokainu i heroinu. Nyní tvrdí, že její životy ovládají mimozemšťané, kteří žijí v sousedství. Není to hezký pohled na ženu, kterou jeden čas obdivoval celý Hollywood.

Související články

Další články