U téhle blondýny si nikdy nemůžete být jisti, na čem jste. Nejenže střídá zadané chlapy jako na běžícím páse, ale ještě mění často rozhodnutí. Naposledy se Eva Perkausová pro Playboy svlékla v roce 2013. Tehdy ji na focení dotáhla její maminka.

Ukázala tam tehdy rozhodně více, než by se od cudné dívky očekávalo. Na druhou stranu o Evě se vždy šuškalo, že se nebojí ničeho a že když jde o peníze, tak se prostě nezastaví před ničím. Vztahy se ženatým podnikatelem Kubou, upínání se na podnikatele Charouze, laškování s bohatými sportovci a nebo vazby na zahraniční podnikatele naznačují mnohé…

Tehdy Eva tvrdila, že pro pánské magazíny se už nikdy svlékat nebude, že to bylo jen jednou a stačilo. Nyní své slovo porušila a odhalila se před fotoaparátem Lukáše Dvořáka. „Ukazovat zrovna tuhle část těla nebyl můj nápad, ale víceméně fotografův,“ uvedla Eva pro deník Blesk, když vysvětlovala, proč odhalila zadek.

Fanoušci ale spíše řeší její prsa. V roce 2013 jsme jí věřili, že ukazuje bujné pětky. Nyní předvedla solidní trojky. Byla snad na tajném zmenšení svých ňader, o kterých vždy říkala, že jsou stoprocentně dílem přírody? Nebo v roce 2013 její poprsí fotografové přifoukli ve Photoshopu?

Říká se, že prolhaným dětem se zvětšuje nos. Ale že by se někomu začala zmenšovat prsa? To jsme nikdy neslyšeli. „Máma ji naučila lhát, ale naprosto ve všem a úplně zbytečně. Navíc jak Evička dospívala, tak ji začala dohazovat starším chlapům. A Evička jí bohužel tak věří, že to považuje za normální. Máma má na Evičku katastrofální vliv a kazí jí život. Už jen tím, že v patnácti ji dovedla do Playboye a v osmnácti vyšly první nahé fotky. To přece normální člověk nepochopí, že něco takového udělá máma dceři. Vím, že se Evička za to teď strašně stydí,“ uvedl před rokem pro Blesk otec Evičky Ladislav Perkaus.