Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

"Doneste si vlastní toaleťák!" Českolipská nemocnice neposkytuje pacientům toaletní papír

Zdroj: pixabay.com
To snad ne!
V českolipské nemocnici mají krutá pravidla. Hospitalizovaní si museli nosit vlastní toaletní papír. To dopálilo starostu Víta Vomáčku nedalekých Kravař a společně se čtyřmi radními vybral peníze a nemocnici poslal 1 600 rolí záchodového papíru.

Pan starosta Vomáčka sdělil webu iDnes.cz informaci o tom, že v tamější nemocnici není hospitalizovaným poskytnut toaletní papír. Svěřil se, že s tím má osobní zkušenost. Do nemocnice byla přijata jeho maminka a první SMS, co mu od ní přišla, byla s žádostí o donesení toaletního papíru. A podle všeho není jediná. Nemocnice tato tvrzení popírá.

A tak se starosta Vomáčka se čtyřmi dalšími radními rozhodl vybrat peníze. Dali dohromady deset tisíc korun a do nemocnice poslali 1 600 rolí toaletního papíru. Podle některých politiků Vomáčka jen útočí na nemocnici, a dokonce ho přestali zdravit. Českolipská nemocnice dar sice přijala, ale fakt, že zaměstnanci sdělují pacientům, aby si nosili vlastní toaleťák, popírá. Toaletní papír totiž hradí pojišťovna.

Související články

Další články