Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

„Doneste si vlastní toaleťák!“ Českolipská nemocnice neposkytuje pacientům toaletní papír

To snad ne!
V českolipské nemocnici mají krutá pravidla. Hospitalizovaní si museli nosit vlastní toaletní papír. To dopálilo starostu Víta Vomáčku nedalekých Kravař a společně se čtyřmi radními vybral peníze a nemocnici poslal 1 600 rolí záchodového papíru.

Pan starosta Vomáčka sdělil webu iDnes.cz informaci o tom, že v tamější nemocnici není hospitalizovaným poskytnut toaletní papír. Svěřil se, že s tím má osobní zkušenost. Do nemocnice byla přijata jeho maminka a první SMS, co mu od ní přišla, byla s žádostí o donesení toaletního papíru. A podle všeho není jediná. Nemocnice tato tvrzení popírá.

A tak se starosta Vomáčka se čtyřmi dalšími radními rozhodl vybrat peníze. Dali dohromady deset tisíc korun a do nemocnice poslali 1 600 rolí toaletního papíru. Podle některých politiků Vomáčka jen útočí na nemocnici, a dokonce ho přestali zdravit. Českolipská nemocnice dar sice přijala, ale fakt, že zaměstnanci sdělují pacientům, aby si nosili vlastní toaleťák, popírá. Toaletní papír totiž hradí pojišťovna.

Mohlo by vás zajímat

Další články