Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Donatella Versace slaví 65: Stárnutí s grácií jí nic neříká, celá se zhuntovala plastikami

Donatella Versace slaví 65: Stárnutí s grácií jí nic neříká, celá se zhuntovala plastikami
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Královna módy a botoxu Donatella Versace slaví 65. narozeniny. Módní návrhářka, současná viceprezidentka a hlavní návrhářka firmy Versace se už dlouhou dobu žene za mladistvým vzhledem tou nejhorší cestou, jakou si mohla zvolit. Dříve krásná blondýnka se během let proměnila v ženu, která je už spíše z plastu než z masa a kostí. Všemožnými zákroky se úplně zničila.

Donatella Versace, mladší sestra zakladatele firmy Versace Gianniho, je módní legenda. Bohužel se neproslavila jen svou značkou, ale také láskou ke kokainu, hlubokými depresemi a následnými plastikami, které zajistily zjev, nad nímž zůstává rozum stát.

Počátky její kariéry byly přitom dost divoké. Večírky doprovázené kokainem vymetala Donatella se svým bratrem jedna báseň. Po jeho smrti se však stáhla do ústraní. Utápěla se v depresích, ale nakonec zvládla udržet rodinné impérium na vrcholu.

Jako známá módní osobnosti si Donatella moc dobře uvědomovala, že se o sebe musí pečlivě starat. Bohužel se ale při prvních náznacích stárnutí rozhodla, že se ctí přibývající roky přijímat nebude. Vrhla se do víru plastik a jiných estetických zákroků, které ji zcela změnily.

Šílená proměna

Poslední náznaky přirozenosti bylo na Donatelle Versace možné spatřit v roce 2002. Od té doby to jde s jejím vzhledem jen a jen z kopce. Z dříve velmi pohledné blond krásky, z jejíhož půvabu by se nejeden muž posadil na zadek, je dnes podivně vypadající žena, v níž byste její mladší já jen těžko pohledali. Na její šílenou proměnu se podívejte v galerii.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy