Proč si ten obličej proboha nenechá upravit? Tuto otázku si při pohledu na slavnou návrhářku pokládá snad každý. No, ono už to asi moc spravit nejde. To máte jako s rozbitou silnicí. Když je těch záplat moc, jednou prostě přijde den, kdy už to zalepit nepůjde. A bohužel, asfaltové vozovky jsou na tom lépe než Donatellin obličej.

Bizarní ikona je rozhodně jednou z nejkontrover­znějších umělkyň v módním průmyslu. Společenským akcím se vyhýbá a když už se nějaké účastní, tak s nikým nemluví. S tímhle obličejem se moc nedivíme.

Počátky její kariéry byly přitom dost divoké. Divoké večírky doprovázené kokainem vymetala Donatella se svým bratrem jedna báseň. Po jeho smrti se však stáhla do ústraní. Utápěla se v depresích, ale nakonec zvládla udržet rodinné impérium na vrcholu.

Těžko říci, co bylo spouštěčem jejích plastikových a botoxových eskapád. Každopádně svůj obličej dokázala přetransformovat k nepoznání. Dnes vypadá jako dobře vyrobený skřet z Pána Prstenů. Tak vidíte, ani celebrity to nemají jednoduché. I když jste slavný a bohatý, nekoupíte si krásu ani mládí, natož duševní zdraví.