Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Donald Trump se holedbá: Princeznu Dianu jsem mohl před smrtí zachránit!

+ Další 3 fotografie
Psal se rok 1995 a na Manhattanu se v hotelu Hilton sešlo 900 nejvlivnějších lidí reprezentujících tehdejší smetánku. Byli pozváni na charitativní večeři za 1000 dolarů. Investoři, politici, makléři, rentiéři, zkrátka vybraná společnost. Poprvé se tam osobně setkal Donald Trump s princeznou Dianou.

Diana Trumpa tak oslnila, že jí věnoval kapitolu ve své knize The Art Of The Comeback. Tenkrát na sobě měla princezna dlouhé černé sametové šaty s úchvatným dekoltem, perlové náušnice a diamantové náramky.

„Když vešla, rozzářila celou místnost. Najednou jí všichni patřili. Bylo vidět, že má na ostatní lidi velký vliv,“ zavzpomínal Trump, který byl v té době ženatý s herečkou Marlou. Ale to mu samozřejmě nevadilo. Ucítil příležitost. Byl to mocný podnikatel a pomýšlel o vstupu do politiky. Diana pro něj představovala úlovek snů. S ní po boku by měl dveře otevřené kamkoliv.

„Na první pohled bylo jasné, že je to princezna. Byla tak šarmantní, stačilo být v její přítomnosti a cítili jste se lepším,“ napsal také Trump. A měl možnost naplno si vychutnat její kouzlo, neboť byli usazeni u stejného stolu. Už tenkrát měla královská dvojice problémy a Charles se večeře neúčastnil. Když se půl roku poté Charles a Diana rozvedli, tak Trump neváhal.

Podle moderátorky Seliny Scott, která tenkrát napsala o Trumpových svůdnických pokusech do deníku Sunday Times, rozjel Trump lov na princeznu ve velkém. Do Buckinghamského paláce nechal naposílat stovky růží a navíc Dianě nabídl členství v luxusním sportovním klubu na Floridě, kam ji neustále zval. Dokonce v rádiu DJ Howardu Sternu řekl, že se s ní „mohl vyspat“, což později popřel a prohlásil, že ji vždy velmi respektoval.

Princezna Diana však všechny jeho nabídky slušně, leč důsledně odmítala a on nakonec přestal.

Podle moderátorky Seliny Scott navíc Trump po tragické nehodě v Paříži prohlásil, že „kdyby byli spolu, tak by se to nikdy nestalo“.

Související články

Další články