Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Donald Trump přelétal nad Českou republikou: Brnu se pro jistotu vyhnul obloukem

Zdroj: twitter Vojtěch Gibiš
+ Další 3 fotografie
let do Indie
Americký prezident Donald Trump s jeho leteckým speciálem Air Force 1 při cestě do Indie přelétl nad Českou republikou. Původně měl být jeho přelet nad našim územím přímočarý, ale nejspíše kvůli silnému větru se doslova obloukem vyhnul Brnu. Lidé z toho nyní mají legraci a vymýšlejí vtipné poznámky.

Prezidenta Donalda Trumpa s jeho americkým leteckým speciálem Air Force 1 tradičně doprovázel konvoj. Po doplnění paliva Trump i s ním vzlétl krátce po půlnoci našeho času z německé vojenské základny Ramstein a vydal se na diplomatickou cestu do Indie.

Vojtěch Gibiš ze Seznam Zpráv přišel s informací, že americký prezident měl přes území České republiky letět přímočaře. Jenže chybička se vloudila a celý konvoj se musel vyhýbat Brnu obloukem. To přišlo z důvodu silného větru, který v noci řádil. „Donald Trump se opravdu Brnu vyhnul obloukem. Kromě obvyklých důvodů, které mne napadají jako Pražáka, to tipuji na vyhnutí se silnému větru,“ napsal na Twitteru Gibiš.

Trumpův přelet nad naší domovinou vyvolal řadu posměšků a různých narážek. „Možná se jen chtěl vyhnout Ivaně?“ vysmíval se jeden z komentujících.

Související články

Další články