Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Donald Trump překonal všechny! V posteli měl už dvě první dámy! Bude v tom pokračovat?

Vypadají jako dvojčata…
+ Dalších 11 fotografií
Svět je tak malý! Tak tuhle větu snad už slyšel každý z nás tak milionkrát. My jsme pro vás odhalili pár faktů o spojitosti mezi Melanií Trump a Carlou Bruni. A rozhodně to není jen o jejich zarážející podobnosti.

Možná to ještě nikoho nenapadlo, ale je to skoro do nebe volající. Současná první dáma USA Melania Trump (46) je až podezřele podobná své kolegyni z mládí (modelingu) Carle Bruni (49). Ta taktéž byla svého času první dámou, a to země vína Francie.

Obě modelky byly v minulosti na přehlídkových molech velice úspěšné, obě podlehly mocným mužům a obě mají evidentně panickou hrůzu ze stárnutí. Jak jinak si pak vysvětlit jejich čím dál tím víc šikmé oči? Není lifting jako lifting a ne nadarmo se říká, že méně je kolikrát více.

Carla Bruni už nějaký ten čas není první dámou (od roku 2012) a dnes se hlavně věnuje šansonu nebo charitě. To Melania Trump to má teď o dost těžší. Americká média ji označují za bývalou eskortní společnici, která poškozuje celkovou image prezidentské kanceláře.

Na to, jak tyto dvě dámy vypadaly nahé v době vrcholu své modelingové kariéry, se můžete podívat v naší fotogalerii. A musíme konstatovat fakt, že i tehdy si byly velice podobné… Proto vás ani nepřekvapí fakt, že jistý čas Donald Trump s Carlou Bruni dokonce chodil! No není tohle pořádný Kocourkov?

Mohlo by vás zajímat

Další články