Možná to ještě nikoho nenapadlo, ale je to skoro do nebe volající. Současná první dáma USA Melania Trump (46) je až podezřele podobná své kolegyni z mládí (modelingu) Carle Bruni (49). Ta taktéž byla svého času první dámou, a to země vína Francie.

Obě modelky byly v minulosti na přehlídkových molech velice úspěšné, obě podlehly mocným mužům a obě mají evidentně panickou hrůzu ze stárnutí. Jak jinak si pak vysvětlit jejich čím dál tím víc šikmé oči? Není lifting jako lifting a ne nadarmo se říká, že méně je kolikrát více.

Carla Bruni už nějaký ten čas není první dámou (od roku 2012) a dnes se hlavně věnuje šansonu nebo charitě. To Melania Trump to má teď o dost těžší. Americká média ji označují za bývalou eskortní společnici, která poškozuje celkovou image prezidentské kanceláře.

Na to, jak tyto dvě dámy vypadaly nahé v době vrcholu své modelingové kariéry, se můžete podívat v naší fotogalerii. A musíme konstatovat fakt, že i tehdy si byly velice podobné… Proto vás ani nepřekvapí fakt, že jistý čas Donald Trump s Carlou Bruni dokonce chodil! No není tohle pořádný Kocourkov?