Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Donald Trump na Vánoce ostrouhal: Prezident USA byl vystřižen ze Sám doma 2

Zdroj: csfd
+ Dalších 11 fotografií
smazání
Ačkoliv dnes je Donald Trump (73) znám především jako prezident USA, v minulosti byl slavným obchodním magnátem, který si čas od času v něčem zahrál. Zřejmě svou nejslavnější a paradoxně také nejmenší roli si zahrál ve filmu Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, kde malému Kevinovi poradil cestu k hotelové recepci. Kanadská státní televize CBC tento snímek v průběhu svátků vysílala a rozhodla se scénu s Trumpem vystřihnout.

Na to, že kanadská televizní stanice vystřihla z filmu Sám doma 2: Ztracen v New Yorku scénu s Donaldem Trumpem, upozornil především pořad Fox & Friends televize Fox News. V něm bývá Trump často blahořečen a sám prezident USA jej čas od času zmiňuje ve svých příspěvcích na sociálních sítích.

Jeden z hostů pořadu tvrdí, že vystřižení scény je snahou Trumpových oponentů o smazání jeho veřejného obrazu z 90. let, kdy byl oblíbenou osobností. Moderátorka pak uvedla, že podle ní se jedná o cenzuru.

Kromě Fox & Friends vystřižení okomentoval i prezidentův syn Donald Trump mladší. Ten sdílel článek, v němž bylo vynechání sekvence s jeho otcem označeno za ubohost. Na Twitteru se strhla ostrá debata uživatelů, z nichž někteří toto gesto uznávají a jiní jsou zásadně proti němu.

Televize CBC prostřednictvím svého mluvčího Chucka Thompsona ve vyjádření uvedla, že televize tuto verzi snímku získala a upravila už v roce 2014, kdy ještě veřejnost neměla ani potuchy o tom, že se obchodní magnát chystá kandidovat na prezidenta. Z filmu prý kanál vystřihl celkem 8 minut, které údajně byly nepodstatné pro děj a tudíž se do něj vešlo víc reklamního materiálu.

Související články

Další články