Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Domů ji ještě nepustí! Otec dívky, která streamovala smrtelnou nehodu na Mostecku, promluvil o jejím zdravotním stavu

Otec navštívil zraněnou dceru v nemocnici.
+ Dalších 7 fotografií
Otec přeživší dívky už po návštěvě nemocnice ví, jak na tom jeho dcera je po zdravotní stránce. Lékaři si ji ještě ponechají v nemocnici.

Jedenadvacetiletá řidička je po smrti. Její kamarádka, která šílenou jízdu na Mostecku natáčela a živě přenášela na Facebook, je zatím v péči lékařů. Domů ještě odejít nemůže.

„Je jí dobře, bude v pořádku. Dnes ji domů ještě nepustí,“ uvedl otec dívky pro redaktory Blesku, kteří na něj před nemocnicí čekali a chtěli získat vyjádření.

Dívka tedy bude žít. Žádnou výraznou fyzickou újmu neutrpěla. Po psychické stránce to bude mít ale složité. Okolí jí zřejmě bude dávat za vinu, že kamarádku k hazardování hecovala.

Její kamarádka zemřela, když se předváděla za volantem a nesoustředila se na jízdu. Spekuluje se, že utrpěla zranění krku, které bylo smrtelné. Nehodu vyšetřují kriminalisté, bližší podrobnosti k tragédii zatím vyšetřovatelé nevydali.

Mohlo by vás zajímat

Další články