Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dominika Myslivcová prozradila, jak reagovala na to, že čeká chlapečka: Zarazilo mě to, přiznala

+ Dalších 9 fotografií

Dominika Myslivcová má důvod k radosti. V pátek se na baby shower party dozvěděla, že miminko, které očekává, bude kluk. Jak takovou zprávu přivítala? A jak se na zprávu o příchodu syna tvářil její partner? Podívejte se na rozhovor, který s ní redakce eXtra.cz natočila na finálovém večeru Miss Czech Republic, kam dorazila v doprovodu svého partnera.

"Já si hlavně přeju zdravý dítě, to je úplně nejdůležitější, ale kdybych si mohla vybrat, tak jsem si celý život přála takovou tu malinkou princeznu, takže bych si přála holčičku, ale je mi to úplně jedno. Přítel doufá, že když se objeví modrá barva, že nebudu nešťastná, ale to samozřejmě nebudu," řekla pro eXtra.cz Dominika Myslivcová před pár dny. Tehdy ještě pohlaví miminka neznala a čekala na tzv. baby shower, kde se jej dozví.

A jakoby události trochu předpověděla, modrá barva se skutečně objevila a Dominika čeká kluka. Akci organizovala právě kamarádka, která na rozdíl od rodičů znala pohlaví miminka už několik dnů předem. Influencerka radostné zprávy sdílela na svém instagramovém profilu.

Nevěřila, že čeká kluka

Dominiku i s přítelem jsme s kamerou eXtra.cz zastihli na finálovém večeru Miss Czech Republic. "Docílil jsem svého," smál se Dominičin přítel Zdeněk. "My jsme se tak trochu sázeli, protože já jsem doma říkala, že to bude stoprocentně holčička, Zdeněk si pořád stál za chlapečkem. Když tam pak byla modrá, nevěřila jsem, že měl pravdu. Takže mě to docela zarazilo, ale jsme šťastní, budeme mít malého gentlemana," řekla naší reportérce Dominika.

Zkusí to tedy Dominika na druhý pokus? "Může přijít druhé miminko, bude to třeba holčička, tak ji bude ochraňovat," říká spokojená Dominika. A jaké jméno mají připravené pro chlapečka, který je už na cestě? "Jméno už máme vymyšlené, přemýšleli jsme o tom dlouho, možná se to ještě změní," prohlásila Dominika o jménu klučiny, který přijde na svět už za několik týdnů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy