Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dominka Myslivcová kandiduje za protiislámský Úsvit: Růžové želé tuhle stranu rozloží zevnitř!

Blogerka Dominika Myslivcová vyrazila do boje proti muslimům a uprchlíkům. Natočila videoklip Změnu, tu my nechcem a mluví v něm za všechny ženy, které se nechtějí podřizovat mužům. Navíc kandiduje v krajských volbách za Úsvit. Má ale tahle růžová blondýna bez vzdělání šanci? Všichni se jí totiž smějí už teď!

Dominika, která rozhodně není žádnou intelektuálkou, se rozhodla, že zachrání svět. Ze všech stran se to hemží uprchlíky a teroristy a Dominice se to nelíbí. Jenže se rozhodla bojovat trochu špatným směrem. Vzhledem k tomu, že jí chybí inteligence a soudnost, je jasné, že řekne cokoliv a kdekoliv to, co jí někdo nadiktuje.

Její videoklip už vidělo 12 tisíc lidí a všichni si klepou na čelo. Opravdu se Dominika už zbláznila? „Nechci chodit ven v hábitu a šátku, proč kvůli někomu měnit svý růžový zvyky?“ zpívá Myslivcová v klipu věnovaném všem ženám, které se chtějí cítit bezpečně v naší zemi.

Záležet si dává hlavně na refrénu. „Mluvím za všechny ženy, co jsou rády vyfintěný, co samy určujou, jak jsou oblečený, co nechtějí tyhle změny! Změnu tu my nechcem,“ opakuje Myslivcová pořád dokola.

Zpívá také o tom, jak se chce v plavkách válet u vody a pít frappé, vidět jen jednu ženu s jedním chlapem. Text k písni prý složila sama, tak se není čemu divit, že nemá hlavu ani patu. Jestli si vydržovaná blondýna myslí, že s tímto prorazí v politice, tak toho o životě asi ví hodně málo.

Ale to ještě není všechno. Nedávno spatřil světlo světa i její klip Procházka Teplicemi. Všechny informuje o tom, že muslimové jsou všude kolem nás. Proč tedy blondýna tak ráda jezdí do Spojených arabských emirátů, když má k těmto lidem výhrady? Předseda strany Miroslav Lidinský si ji ale chválí. „Dominika Myslivcová v posledních dnech rozvířila internet svým videem z Teplic, kde mladé generaci, která politiku tolik nesleduje, ukázala problém islamizace naší země. Já doufám, že se nám společně podaří oslovit především mladé lidi, kteří problém imigrace a islamizace zatím tolik nevnímají.“

Otázkou ale zůstává, jestli ji v Úsvitu chválí jen proto, že má velká prsa a vypadá, že bude do světa papouškovat všechno, co jí ve straně řeknou. Ať je to tak či tak, Dominika se aspoň chvíli bude cítit důležitá. Už teď se jí ale směje celé Česko.

Související články

Další články