Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dominique Alagia: Tahle krásná influencerka hodlá dobýt SuperStar

Influencerka Dominique Alagia.
Zdroj: Se souhlasem Dominique Alagia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
SuperStar 2021

Influencerka Dominique Alagia (16) má na sociálních sítích statisíce sledujících. Nyní hodlá prorazit v oblíbené pěvecké show SuperStar, kde už tuto neděli předvede svůj talent a ukáže, zda ohromí porotu nejen svým krásným vzhledem, ale hlavně zpěvem.

Na platformě TikTok ji sleduje přes 480 tisíc fanoušků a na Instagramu zase přes dvě stě tisíc. Základnu má tedy správnou, ale bude to stačit na to, aby zazářila v nejnovější řadě hudební show SuperStar? To diváci zjistí už tuto neděli 3. října na Nově.

Influencerka Dominique Alagia na svých sítích sdílí snímky ze soukromého i profesního života. I účast v SuperStar potvrdila prostřednictvím příspěvku na Instagramu. „Aaaa je to tady! Od 20:20 se můžete dívat na SuperStar 2021, která poběží každou neděli na Nově,” napsala a fanoušci ji hned zahrnuli gratulacemi za to, že se odvážila do této show jít.

Přirozená krása?

Dominique se na sociální sítě snaží navíc přidávat více přírodních fotografií, při nichž na sobě nemá žádný makeup. To fanoušci oceňují, na jiných snímcích ale podle nich naopak působí dosti uměle a podstatně starší. 

Související články

Další články