Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dominiku Gottovou opustil důležitý spojenec: Rozvod a boj o peníze musí vyřešit jiný právník

Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Do smutného příběhu okolo Dominiky Gottové (46) osud vepsal další kapitolu a nejstarší dceři zesnulého zpěváka (†80) se určitě nebude líbit. Přišla totiž o důležitého člověka, který se jí snažil pomoci, ale když to nešlo, raději vycouval.

Pomoc

V poslední době se ohledně kontroverzního potomka Karla Gotta neustále skloňovalo jméno advokátky Kláry Long Slámové. Tahle právnička má za sebou bohatou kariéru, pomáhala například Jiřímu Kájínkovi, zastupovala poškozené v případě Kramný a objevila se i v řadě dalších významných kauz.

Loni souhlasila se zastupováním Dominiky Gottové, podle našich informací se ale rozhodně nejednalo o to, že by snad chtěla napadnout závěť zesnulého Mistra nebo to, že za svého života převedl majetek na svou manželku, což se v médiích také objevovalo. Dominika zkrátka potřebovala v Česku právního poradce kvůli prvotnímu získání informací a Slámová s pomocí souhlasila.

Konec

Jenže po pár měsících už mezi nimi není žádné spojení. Právnička s okamžitou platností vypověděla Gottové plnou moc. Čirou náhodou poté, co se v médiích po Dominičině prazvláštní improvizované tiskovce objevily spekulace, že ji snad bude rozvádět s manželem a že s ní ohledně toho měla jednání nebo že za ní nedej bože měla psát její veřejné prohlášení.

„Mohu vám pouze potvrdit to, že byla ze strany naší kanceláře vypovězena klientce plná moc. Na jejím právním zastoupení se již nijak nepodílíme,“ řekla eXtra.cz JUDr. Klára Long Slámová.

Apatie

Advokátce mělo podle zdrojů z okolí Dominiky vadit především její prohlášení týkající se právních kroků, které přitom měly být v absolutním rozporu s realitou, prodavačka z kavárny v centru Prahy prý také nebyla schopná se svou právničkou pořádně komunikovat a odpovídat na zprávy a emaily, takže veškerá snaha odbornice na paragrafy měla přijít vniveč.

„Důvody pro ukončení právního zastoupení jsem paní Dominice Gottové sdělila v dopise, veřejně je nijak komentovat nebudu,“ dodala Slámová, která se prý s bývalou klientkou nikdy naživo nepotkala.

Související články

Další články