Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dominiko, to opalování už přeháníš! Sexbombě Mesarošové nestačila sloupaná záda, teď se jí na obličeji vytvořily pigmentové skvrny

Dominika Mesarošová se ráda opaluje.
Zdroj: herminapress.cz, facebook.com

Někdo by už měl vzít Dominiku Mesarošovou (28) k dermatologovi a ukázat jí všechny ty ošklivé obrázky s melanomy kůže v pokročilém stadiu. Modelka si totiž „smažbu“ na sluníčku oblíbila natolik, že zřejmě zapomněla, jak děsivé následky může extrémní opalování mít.

Stalo se pravidlem, že Dominika několikrát za rok odlétá na dovolené do exotických destinací s doprovodem, jehož identitu zná jen ona sama. Jenže onen pán je zřejmě bezruký a nemůže Dominice namazat záda, protože jinak si nedokážeme vysvětlit, proč si z poslední daleké dovolené modelka přivezla tak neuvěřitelně popálenou kůži právě na těchto místech.

Teď si Mesarošová svoje tělíčko vyhřívá v Egyptě a jako vždycky se nezapomněla pochlubit na Facebooku fotografií z pláže, na které už jsou vidět následky intenzivního opalování. Dominice se totiž na obličeji vytvořilo několik pigmentových skvrn, které jdou odstranit těžko.

Související články

Další články