Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Dominiko, brzdi! Myslivcová už se plete i do vaření

Ta se plete fakt do všeho!
+ Dalších 20 fotografií
Čeho je moc, toho je příliš! Plete se fakt do všeho. Dominika Myslivcová jako youtuberka, budiž, to se ještě dá přežít. Růžová Barbie se však zřejmě rozhodla, že v showbyznysu nevynechá jedinou možnost, jak se zviditelnit. Nejen, že začala zpívat, moderovat a hrát ve filmech, ale už se motá i do televizního vaření.

Začíná to být docela nuda. Kamkoli se podíváte, tam na vás vykoukne Dominika Myslivcová (23). Na youtube se to dá ještě pochopit, její příspěvky tam mají miliony shlédnutí. Byla jedna z prvních, která u nás jako youtuberka začínala a dodnes má český rekord přes 74 milionu shlédnutí, takže má silnou základnu fanoušků.

Že odmoderuje svoji soutěž Miss Princess a sem tam nějakou další akci, to by se také ještě dalo překousnout, protože když nechcete, tak na takovou akci prostě nejdete. Jenže Myslivcová už „útočí“ i v kinech. Nedávno si zahrála sama sebe v premiéře ve snímku Věčně tvá nevěrná, teď natáčí novinku Po čem muži touží, kde hraje redaktorku Dominiku, ale pořád nemá dost!

Jestli máte rádi pořady o vaření a lidi jako Zdeněk Pohlreich (61), tak i těm už růžovka fušuje do řemesla. „Vařit mě baví. Tak proč to neukázat, když je zájem,“ sebevědomě prohlásila Dominika. Její cibulačka ze sektu je šlágr.

Možná je však načase trošku zabrzdit. Každé jídlo se totiž jednou přejí a Myslivcová by tak mohla brzy zaplakat na výdělkem. Na druhou stranu, když si na podobném druhu pořadu mohl udělat jméno i takový Láďa Hruška (40), může se do toho pustit zřejmě každý.

„Můžu vás uklidnit. Prostě mě pozvali do jednoho pořadu, abych jim ukázala pár zdravých receptů,“ prohlásila Domča. Podívejte se, jak jí to vaření šlo. Není to už vážně přes čáru?

Mohlo by vás zajímat

Další články