Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dominika spřádá plány Ivaně za zády, týkají se zesnulého Mistra: Vzkaz z Bertramky

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
zrada?
Zradila životní lásku svého zesnulého tatínka? Dominika Gottová (46) se chystá odhalit velké životní plány. Vdova Ivana (44) ale nemá o ničem sebemenší tušení. Nejstarší dcera jejího muže se přitom chce věnovat i Mistrovu odkazu!

Z toho může být ještě pořádný malér! Dominika Gottová si plánuje aktivity spojené s Mistrovým odkazem bez vědomí vdovy Ivany!

Je to však právě osudová žena Karla Gotta, která drží jeho pozůstalost v rukou. Na letošní prosinec už naplánovala vzpomínkový koncert s mnoha známými tvářemi. „Rozhodla jsem se učinit prohlášení k mé životní situaci po návratu do Česka a také k tomu, jakým způsobem se chci věnovat odkazu svého otce,“ vzkázala Dominika. Nebudou ale její plány v rozporu se záměry Ivany?

Na Bertramce zatím totiž o ničem nemají sebemenší tušení. „O aktivitách Dominiky nemá paní Gottová žádné informace, tedy ani o dnešním setkání s novináři,“ řekla eXtra.cz mluvčí rodiny Aneta Stolzová.

ZPOVĚĎ DOMINIKY ČTĚTE TADY:

Související články

Další články