Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dominika se toho nebojí: Mesarošová ukázala POPRVÉ od porodu tělo i obří vnady

Zdroj: Instagram
+ Dalších 25 fotografií
galerie
Modelka Dominika Mesarošová (33) si už od září loňského roku užívá roli maminky, kdy se jí narodil syn Eliánek. S ním a s partnerem Tomášem si nyní užívá na dovolené v Dubaji, kde také poprvé odhalila celé tělo po porodu. Sami uznáte, že cvičení modelce přináší kýžené ovoce.

Dominika (33) se vrhla poměrně brzy po porodu na domácí cvičení, což přináší už teď skvělé výsledky. Maminka Dominika se na dovolené svlékla do plavek a je vidět, že povolené bříško nebo stehna ji opravdu netrápí. Nejde si nevšimnout jejích velkých vnad, které se jí derou z plavek, protože už před porodem byly nadstandardně vel­ké.

Zdá se, že Dominika je nyní opravdu šťastná. Po několika nevydařených vztazích zakotvila v láskyplném přístavu u přítele, za kterým se i přestěhovala. Modelka tedy opustila ruch velkoměsta a momentálně si vychutnává rodinnou idylku v brněnském hnízdečku lásky, ke kterému náleží i zahrada s bazénem.

Do Prahy jezdí i nadále, čas ale především tráví doma s Eliánkem a propojuje tak práci s mateřskými povinnostmi. Dost často totiž dělá na svém Instagramu reklamu různým produktům pro děti. Nezahálí tedy ani na mateřské dovolené a snaží se přispívat do rodinného rozpočtu, aniž by musela opouštět pohodlí domova.

Související články

Další články