Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dominika o usmíření s Ivanou nestojí: Nemá smysl něco měnit, říká nejstarší z Gottových dcer!

Dominika Gottová: O usmíření s Ivanou Gottovou nestojí
Zdroj: eXtra.cz, Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Nenávist

Vztahy Dominiky Gottové (47) a vdovy po Karlu Gottovi (†80) Ivany Gottové (46) by se daly již dlouhá léta přirovnat k jízdě na horské dráze. Nejstarší ze zpěvákových dcer své mladší "maceše" nemůže přijít na jméno a nejednou se do ní veřejně pustila a nit suchou na ní nenechala ani ve své knize Poslední roky s Karlem. Jak jsou na tom tyto dvě ženy Mistrova života nyní a jestli je vůbec nějaká šance na usmíření, to prozradila Dominika exkluzivně pro eXtra.cz. 

Nezvykla si

Dominiku Gottovou, která nedávno přiletěla z finských Helsinek do rodné Prahy, čekaly jak pracovní povinnosti, tak chvíle strávené s rodinou a přáteli. Kromě návštěvy maminky Antonie má v plánu zajít na hřbitov na Malvazinkách, kde je pohřben její otec a jeden z našich nejvýznamnějších zpěváků Karel Gott.

"Samozřejmě půjdu na hrob. Kdykoliv jsem tam, tak to není lehký moment," přiznala Dominika pro eXtra.cz s neskrývaným smutkem. "Kdybych tady byla a chodila tam často, tak bych si na to zvykla. Nezaobírám se tolik minulostí, ale spíš přítomností a radostmi. Tyto vzpomínky tě píchnou u srdce," promluvila o tom, že rozjímání nad tátovým hrobem jsou pro ni i po třech letech stále psychicky náročnou chvílí.

Ze svých niterných pocitů se alespoň částečně mohla vypovídat v její první a možná i poslední písni s názvem Pro Tebe, kterou věnovala právě svému tátovi. I když to tak možná vždy nevypadalo a Mistrova prvorozená mu nejednou pořádně zatopila pod kotlem a přidala mu možná i pár vrásek na čele, tak Karla hluboce milovala a velmi k němu vzhlížela. V textu, který podle jejího vyprávění o otci napsal hudebník a její kamarád Petr Vojnar (45), se svému slavnému otci vyznává z trápení a pocitů samoty. "Zůstala jsem sama a soudí mě! Jsem nemilovaná! Oči kolem mě neustále sledují. Jejich přísný pohled mě zraňuje a já nemám tvou sílu. Snažím se vše zvládnout, ale jsem sama," zazní v textu písně, kterou Dominika odrecitovala do hudby.

Vztahy pod bodem mrazu

Dominičiny pocity samoty možná mohly plynout i z faktu, že od sebe kvůli své nevyzpytatelné labilní povaze odehnala, kromě maminky, všechny ženy Gottovy rodiny. Vůbec nejhorší vztah má s vdovou po svém otci Ivanou Gottovou. Dominika je přesvědčená o tom, že o ní její macecha roznáší drby a navíc údajně stojí za psychickými problémy jejího otce, když ho odřezávala od přátel a hrozila mu rozvodem. Ivana ale není jediná, s kým Dominika nevychází, nerozumí si ani se svou další mladší sestrou Lucií Kovaříkovou (rozenou Kolářovou).

Rodinná pouta mezi Ivanou, Lucií a Dominikou zůstávají zpřetrhaná, bez vyhlídek na změnu."Vztah s Ivanou a Lucií se nezlepšil. Ale nemá smysl na tom něco měnit. Stejně jsem celý rok v Helsinkách a jsem tady dvakrát do roka…," řekla Dominika s tím, že ji to ani nijak zvlášť netrápí. "Já na to nemyslím. Nemám na to čas myslet. Kolem mě je tolik pozitiv. Nejen Timo, ale v Helsinkách se cítím doma. Mám tam klid. Své soukromí. Je to k nezaplacení," dodává na adresu svých rodinných příslušníků. Myslíme si, že ani Ivaně s Lucií Dominičina přítomnost nijak nechybí a naopak si oddechnou, když nasedne do letounu a odsviští dělat ostudu do Finska.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy