Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Myslivcová zkritizovala svého partnera. Měl by mi se synem víc pomáhat, zlobí se. Zdeněk zatím obráží akce bez ní

+ Dalších 10 fotografií

Dominika Myslivcová (29) si odskočila od mateřských povinností a společně se svojí sestrou Natálií vyrazila na slavnostní otevření nové pobočky restaurace L'Osteria v Ostravě. Populární influencerka vypadala skvěle navzdory tomu, že péče o jejího milovaného syna není žádná procházka růžovou zahradou. V rozhovoru pro eXtra.cz navíc otevřeně řekla, že by jí její partner mohl být víc nápomocen. Těmito slovy blondýnka zesílila spekulace o tom, že si jejich vztah prochází velkou krizí. 

Dominika Myslivcová se před devíti měsíci stala novopečenou maminkou. Jak sama tvrdí, její syn Derian je pro ni mužem jejího života. Přestože si mnoho lidí myslelo, že Dominika péči o syna bez chůvy nezvládne, opak je pravdou. Blondýnka se o syna stará sama, a pokud si chce někam vyrazit do společnosti, využívá pomoc své maminky.

"Myslím si, že jsem ten typ mámy, která o svém dítěti mluví dost často, ale nezapomínám sama na sebe, takže když jsem třeba sama nebo s kamarádkami, tak se snažím si ten čas užívat," uvedla Dominika pro eXtra.cz na slavnostním otevření ostravské L'Osterie, kde zářila v bílých elegantních šatech od luxusní značky Fendi.

Náročné mateřství

Přestože známá influencerka nemá tolik času na péči o sebe, udržuje se ve skvělé formě. "Je to těžší. Ve fitku jsem byla od porodu asi pětkrát, takže toho času tolik není, ale co se týká toho vzhledu, tak se opravdu o sebe snažím pečovat, protože jsem si řekla, že až se stanu mámou, nebudu sedět doma s umaštěným drdolem, nenamalovaná a udělám si na sebe čas. Takže opravdu používám víc krému, líčím se, sprchuji se, dělám si vlasy, snažím se obléct a vypadat dobře, ať už mám jedno dítě, nebo tři," objasnila a zároveň se zastala všech maminek, které během mateřství nestíhají pečovat samy o sebe.

Video: Podívejte se také na rozhovor s Veronicou Biasiol o Miss a soukromí:


Partner jí dostatečně nepomáhá

V této souvislosti podotkla, že by maminkám měli pomáhat i jejich partneři, kteří v tomto směru častokrát pokulhávají. Svými slovy narážela i na svého přítele Zdeňka, který je častokrát viděn na společenských akcích, zatímco Dominika se stará o malého Deriánka. "Partner pomáhá, ale mohl by pomoct víc. Říkám mu to dennodenně," řekla se smíchem.

Když ale pak přišla řeč na údajnou krizi v jejich vztahu, Dominika zvážněla a danou záležitost nechtěla komentovat, čímž dala jasně najevo, že v jejich domácnosti není vše zalité sluncem.

Na celý rozhovor s Dominikou Myslivcovou se podívejte ve videu v úvodu článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy