Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová vydává nový videoklip: Insta Queen je opravdová pecka!

+ Dalších 13 fotografií
Před pár dny jsme vám slibovali překvapení, které chystá Dominika Myslivcová (25). A už je to tady! Instagramová královna a držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube si nejen pro své fanoušky připravila další parádní song. A jak jinak by se měl jmenovat, než Insta Queen?

Asi se nenajde nikdo, kdo by alespoň jednou neslyšel hit Dominiky Myslivcové s názvem Barbie Girl, který na YouTube vidělo přes 81 milionů lidí. O takovém čísle si čeští interpreti mohou většinou nechat maximálně tak zdát ve svých nejdivočejších snech. Samozřejmě i další songy či videa sexy blondýnky mají sledovanost v milionech.

InstaQueen Dominika

A kdo jiný než právě ona, kterou na Instagramu sleduje téměř čtvrt milionu lidí, by tedy měl přijít s písničkou Insta Queen? „Natáčení jsem si užívala, bylo to super! Sešla se výborná parta lidí, a to je pak opravdu radost pracovat,“ pochva­lovala si Myslivcová, která tak ani v době koronavirové krize nelenila. 

Videoklip k Insta Queen měl oficiální premiéru 1. května, což není náhoda. „Miluju jaro, když všude všechno voní. A miluju i svátek zamilovaných. Takže to byla jasná volba,“ vysvětlila Dominika. Uvidíme, jak česká instagramová královna zaboduje, nicméně Myslivcová je v podstatě sázka na jistotu. Propadáky v jejím podání se totiž zásadně nekonají.

Související články

Další články