Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dominika Myslivcová vydává nový videoklip: Insta Queen je opravdová pecka!

Dominika Myslivcová vydává nový videoklip: Insta Queen je opravdová pecka!
Zdroj: Youtube
+ Dalších 13 fotografií
Novinka
Před pár dny jsme vám slibovali překvapení, které chystá Dominika Myslivcová (25). A už je to tady! Instagramová královna a držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube si nejen pro své fanoušky připravila další parádní song. A jak jinak by se měl jmenovat, než Insta Queen?

Asi se nenajde nikdo, kdo by alespoň jednou neslyšel hit Dominiky Myslivcové s názvem Barbie Girl, který na YouTube vidělo přes 81 milionů lidí. O takovém čísle si čeští interpreti mohou většinou nechat maximálně tak zdát ve svých nejdivočejších snech. Samozřejmě i další songy či videa sexy blondýnky mají sledovanost v milionech.

InstaQueen Dominika

A kdo jiný než právě ona, kterou na Instagramu sleduje téměř čtvrt milionu lidí, by tedy měl přijít s písničkou Insta Queen? "Natáčení jsem si užívala, bylo to super! Sešla se výborná parta lidí, a to je pak opravdu radost pracovat," pochvalovala si Myslivcová, která tak ani v době koronavirové krize nelenila.

Videoklip k Insta Queen měl oficiální premiéru 1. května, což není náhoda. "Miluju jaro, když všude všechno voní. A miluju i svátek zamilovaných. Takže to byla jasná volba," vysvětlila Dominika. Uvidíme, jak česká instagramová královna zaboduje, nicméně Myslivcová je v podstatě sázka na jistotu. Propadáky v jejím podání se totiž zásadně nekonají.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy