Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Dominika Myslivcová v Clashi? Kráska se tomu nebrání, má ale podobné podmínky jako Vémola

Sedmý galavečer Clash of the Stars přilákal řadu známých tváří.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 8 fotografií
Rozhovor

Uvidí fanoušci Clash of the Stars v kleci i influencerku Dominiku Myslivcovou? Na tuto otázku se ptal známé krásky během minulého galavečera i moderátor Jakub Jíra, odpověď ho ale moc nepotěšila. "Na mě nemáte budget," sdělila mu. Kolik by tedy organizaci stál zápas téhle populární blondýnky? Myslivcová to neprozradila ani v povídání pro eXtra.cz. 

Bojové zápasy známých tváří se u nás těší obrovské popularitě. Pod záštitou organizace Clash of the Stars, jež se právě na tento typ soubojů zaměřuje, se v kleci objevila již celá řada influencerů, herců či interpretů a například na poslední turnaj promotéři přilákali do souboje i mediálního magnáta Jaromíra Soukupa.

Nejenže se organizace těší z rostoucího počtu fanoušků, ale i z přibývajícího zájmu potenciálních zájemců o souboj. A jak se zdá, v kleci by se do budoucna mohla objevit i influencerka Dominika Myslivcová!

Rozhovor s Dominikou Myslivcovou


Dominika Myslivcová o souboji v Clash of the Stars

Populární blondýnka totiž nejenže poslední galavečer COTS sledovala hned z první řady, ale dokonce se objevila i na pódiu. Když jí však moderátor Clashe Jakub Jíra položil dotaz, zda by měla o souboj pod jejich křídly zájem, s humorem odvětila, že na ni organizace nemá budget.

Kolik by však činila adekvátní částka, za kterou by do klece vstoupila? "Už jsem takové nabídky měla, ale zatím si to teda nedovedu představit. Nikdy neříkej nikdy, ale zatím ne. Jak už jsem řekla, myslím si, že ten budget na mě prostě zatím nemají," rozpovídala se na místě pro eXtra.cz. "Nevím, nemůžu to ani říct. Zdraví je nevyčíslitelné, co kdyby se mi něco stalo?" směje se. Rozhovor si můžete přehrát na našem Instagramu.

Nabídku na souboj prý dostala opakovaně, promotéři COTS se podle Dominiky trefili i do navrhované soupeřky. Adeptek, s kým by si chtěla něco vyřešit v kleci, by se nejspíš našlo hned několik. Ačkoli se Dominika do zápasu zatím nehrne, do budoucna premiéře v kleci neříká ne. Jenže to by promotéři museli splnit její finanční podmínky, které se nebudou tak daleko od těch, které si stanovil Karlos Vémola. Tedy výplata ve výši milionů.  


Související články

Další články

Nejnovější kauzy