Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová tvrdě: Řekni kamarádce, že je tlustá!

S dobrými kamarády si zažíváme nejen příjemné věci. Někdy je třeba přestat být za každou cenu slušný a natvrdo jim říct, co si o jejich jednání myslíme. A to i za cenu toho, že přítele můžeme ztratit. S jednou takovou nepříjemnou situací radí i Dominika Myslivcová ve své Pink poradně. Kdy být ke zvídavé kamarádce brutálně upřímný?

„Moje kamarádka strašně ztloustla. Mám jí to přiznat?“ ptá se Dominiky zoufalá dívka. A růžovoučká kráska v tom má, jako vždycky, jasno.

„To, že se tě kamarádka ptá, jestli ztloustla, znamená, že o sobě dávno ví, že ztloustla,“ vysvětluje Dominika Myslivcová (21). Prý je silnější kamarádka teď ve fázi, kdy se ujišťuje i u ostatních, jestli si toho všimli. „Jako správná kamarádka bys měla udělat tohle: Určitě jí to řekni!“ říká Domča nekompromisně.

Pravda bolí, ale tohle kamarádce pomůže. Odpovědět se musí citlivě, aby se z toho dotyčná nehroutila. Kámoška si pak konečně uvědomí, že má něco dělat, a její postava se zlepší.

Související články

Další články