Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová to natřela všem závistivým sádelnicím: Tohle je dokonalá postava

To je ale pokoukáníčko.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 15 fotografií
Dominika Myslivcová (23) si prošla už různými proměnami. Ze začátku své kariéry to byla hubeňoučká krasotinka, ale postupem času se začala zakulacovat. Fanoušci si toho začali samozřejmě všímat a Dominika byla za svoji oblejší postavu dost kritizována. To byl impulz k tomu, že začala na sobě pořádně makat a nyní vypadá senzačně.

Růžová Dominika Myslivcová (23) má plno fanoušků, kteří ji podporují a stále při ní stojí. Najdou se ale i takoví, kteří do ní bezdůvodně pořád kopou. Naštěstí je pohledná blondýnka nad věcí a takové lidi neřeší.

Předmětem nekončících debat je samozřejmě její postava. Když byla Dominika mladší, svoji postavu vůbec neřešila, protože byla hodně hubená. Pak se ale přehoupla puberta a Domča začala kynout.

Fanoušci si z ní dělali srandu a to youtuberku a blogerku vedlo k tomu, že začala na svém tělíčku pořádně makat. „Cvičím každý den a dodržuji krabičkovou dietu,“ svěřila se v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz.

Dominika si jela odpočinout na hory, odkud také fanouškům poslala žhavou fotku, na které špulí svůj dokonalý zadeček a vypadá opravdu dokonale. Tímhle snímkem vytřela zrak všem sádelnicím.

Související články

Další články