Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Dominika Myslivcová slaví 26: Takhle se měnila z oplácané kolotočářky v dokonalou krásku

Dominika Myslivcová slaví 26: Takhle se měnila z oplácané kolotočářky v dokonalou krásku
Zdroj: Dominika Myslivcová archiv
+ Dalších 10 fotografií
proměna
Rodačka z Ostravy Dominika Myslivcová je o další rok starší. Modelka slaví své 26. narozeniny. V průběhu svého života ušla velký kus cesty a může na sebe být patřičně hrdá. Tahle kráska v růžovém totiž nebyla vždy tak sebevědomá.

Dominika Myslivcová (26) nebyla vždy elegantní kráskou, za kterou se každý chlap otočí. V minulosti zápasila s dost kily navíc. Úzké minišaty, krátké sukně a dvoudílné sexy bikiny pro ni byly tabu. Raději se celá zahalila do tmavého oblečení a sotva vycházela do společnosti.

Dnes tomu tak ale už není. Pohledná blondýnka se totiž rozhodla se svou váhou zatočit. Cvičení pro ni bylo na denním pořádku a zdravá strava také nechyběla. Pevná vůle se Dominice opravdu vyplatila. Řada dívek ji obdivuje a dokonalou postavu jí závidí.

Období hubnutí pro ni rozhodně nebyla procházka růžovým sadem. "Držela jsem diety, cvičila jsem a nešlo to dolů. Ve finále až jsem se uklidnila a dala psychicky do pořádku, tak šla váha dolů. Chci motivovat holky, které mají problémy s váhou, že pokud mají zrovna špatné období, neznamená to, že nemůže být lépe,“ vysvětlila Dominika eXtra.cz.

Populární začala být Dominika už ve svých 11 letech. Tehdy začala poprvé psát blog, ve kterém se zaměřovala především na kosmetiku módu. Postupem času začala natáčet i na YouTube, který ji proslavil ještě více. Problém s váhou začala mít před čtyřmi lety, tehdy se svými fanoušky nesdílela fotografie celého těla. Šestadvacetiletá kráska se ale za svou minulost už nestydí a nedělá jí problém si občas to špatné období připomenout. Ostatně ji alespoň vzpomínka na minulé já donutí na sobě neustále makat.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy