Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dominika Myslivcová šla ven s divokou minulostí: Byla jsem tlustá a kolotočářka k tomu

Dominika Myslivcová šla ven s divokou minulostí: Byla jsem tlustá a kolotočářka k tomu
Zdroj: Dominika Myslivcová archiv
+ Dalších 13 fotografií
proměna
Česká blogerka, youtuberka a milovnice růžové barvy Dominika Myslivcová (25) se rozhodla, že lidem ukáže střípky ze své minulosti, kdy ani zdaleka nebyla v takové formě jako nyní. Sympatická Dominika měla před čtyřmi lety období, kdy, jak sama říká, byla tlustá a oblékala se jako kolotočářka. Nyní šla s nepříjemnou pravdou ven a ukázala lidem, jak velkou proměnou za tu dobu prošla.

Většina fanoušků zná Dominiku Myslivcovou (25) jako vždy upravenou a půvabnou slečnu, která má cit pro módu, vkus a dokonale vystajlovaný Instagram. V minulosti byla ale realita úplně jiná. Psal se rok 2016 a jednadvacetiletá Dominika zápolila s pořádnými kily navíc.

Jak sama říká, v té době jen zřídkakdy fotila sebe a celou postavu a spíše si dělala selfíčka. Důvod byl prostý. Mladičká Myslivcová byla pěkně vypasená a za svoji postavu se styděla. Nyní, po čtyřech letech, se rozhodla, že lidem na sociálních sítích ukáže pravdu.

"Fakt jsem hrozně dlouho přemýšlela, jestli tuhle fotku dát ven, ale tak když už jste o ni v anketě tak usilovali. Tady ji máte v celé své kráse. Stydím se a když vám ji tady teď postuji, tak jsem rudá až na zadku! Opravdu! Pamatujete si na tohle mé období? Možná ani ne, já si tenkrát totiž celou postavu moc nefotila, raději jen selfíčka. Nebyla jsem zrovna modelka, co si budeme povídat," napsala rázně Dominika pod dva snímky, které dělí čtyři roky a hromada kil.

"Rok 2016 a mé staré a asi nejtlustší já, ještě než jsem se přestěhovala do Prahy. No a rok 2020. Samozřejmě, pořád je co zlepšovat, ale cítím se momentálně mnohem lépe. Jinak styl oblékání jsem taky měla top, kolotočářka hadr," udělala si ze sebe vtipně Dominika srandu a má pravdu. V minulosti jí vkus skutečně moc neříkal a její styl oblékaní připomínal holku od kolotočů.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy