Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Dominika Myslivcová si po trapasu s Úsvitem vylepšuje image: Neuvěříte, koho k tomu využila!

Dominika Myslivcová si po trapasu s Úsvitem vylepšuje image: Neuvěříte, koho k tomu využila!
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Kam vítr, tam plášť. To by mohlo být nové předvolební heslo Dominiky Myslivcové. Ta se za poslední měsíce pokusila zviditelnit, kde mohla, ale tentokrát to podle svých fanoušků opravdu přehnala.

Tak si to shrňme. Nejdřív se Dominika Myslivcová (22) objevila v kampani Hate Free. Tam si stěžovala, jak ji šikanují hateři na internetu. Kampaň dále poukazovala na předsudky ohledně Romů, homosexuálů nebo třeba uprchlíků.

A bum, Dominika najednou otočila a oznámila kandidaturu za Úsvit - Národní koalici s Blokem proti islámu během krajských voleb. K tomu nafotila odhalené fotky s úděsnými slogany Prý se bojí islamistů, kteří by její blonďatou hřívu zahalili do burky.

Polovina lidí ji nebrala vážně a druhá se jí vysmála pro pokus o zviditelnění. Teď jde růžovoučká blondýnka ještě dál Navštívila popálenou holčičku Natálku. Té je dnes 9 let, ale stále má následky ze strašného činu, který se odehrál před sedmi lety. Parta mladíků do bytu rodiny hodila zápalné láhve a Natálka málem uhořela. Musela prodělat několik desítek operací a dodnes má jizvy na těle i duši.

A Dominika se rozhodla svézt po vlně soucitu. "Má přes 80 % popáleného těla a přišla o 2 prsty na pravé ruce. Bohužel už prošla 60 plastickými operacemi a nikdy se neuzdraví. Když vám teď píšu její příběh, mám mráz po zádech, chce se mi brečet a stále nerozumím tomu, jak někteří lidé dokážou být zlí a proč to musela odnést zrovna tato holčička?! Ještě nikdy jsem neviděla, aby dítě bylo tak zakřiklé a bálo se lidí jako právě tato princezna, která nebýt těchto ....... mohla být úplně normální," píše dojatá Dominika.

"Hodlám Natálce pomáhat a prosím i vás všechny o pomoc, ať už budete chtít poslat Natálce a její rodině peníze, oblečení, hračky... Napište mi na e-mail info@myslivcova.com a já vám pošlu kontakt na její rodiče. Děkuji moc! Věřím, že na světě je ještě stále dost andělů, kteří také pomůžou."

Tak co myslíte, opravdu blonďaté hvězdičce ustrnulo srdce nad smutným osudem malé holčičky, nebo si chce po trapasu s Úsvitem napravit image?

Napište nám do komentářů!

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy