Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dominika Myslivcová se zase předvedla! Podívejte se na klip k songu Insta Queen?

Dominika Myslivcová se zase předvedla! Podívejte se na klip k songu Insta Queen?
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Hudba
Nedávno jsme vám slibovali překvapení, které chystá Dominika Myslivcová. A už je to tady! Instagramová královna a držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube si nejen pro své fanoušky připravila další parádní song. A jak jinak by se měl jmenovat, než Insta Queen?

Asi se nenajde nikdo, kdo by alespoň jednou neslyšel hit Dominiky Myslivcové s názvem Barbie Girl, který na YouTube vidělo přes 81 milionů lidí. O takovém čísle si čeští interpreti mohou většinou nechat maximálně tak zdát ve svých nejdivočejších snech. Samozřejmě i další songy či videa sexy blondýnky mají sledovanost v milionech. A kdo jiný než právě ona, kterou na Instagramu sleduje téměř čtvrt milionu lidí, by tedy měl přijít s písničkou Insta Queen (Instagramová královna)?

„Natáčení jsem si užívala, bylo to super! Sešla se výborná parta lidí, a to je pak opravdu radost pracovat," pochvalovala si Myslivcová, která tak ani v době koronavirové krize nelenila.

Uvidíme, jak česká instagramová královna zaboduje, nicméně Myslivcová je v podstatě sázka na jistotu. Propadáky v jejím podání se totiž zásadně nekonají.

Na videoklip se můžete podívat například zde.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy