Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová se setkala s hodně sledovaným dítětem. Kdo je ten malý klučina?

Dominika Myslivcová se setkala s hodně sledovaným dítětem. Kdo je ten malý klučina?
Zdroj: archiv Michala Davida
+ Dalších 20 fotografií
Tomu se říká krásná kurýrka. Vnuk hitmakera Michala Davida dlouho touží po Playstationu. Rodina zatím odolávala s tím, aby malý Sebastián raději trávil čas venku než u videoher. Teď však konečně povolili. Krabici mu přitom doručila blonďatá prsatice Dominika Myslivcová

Kdyby byl Sebík starší, možná by hry nechal být a věnoval se raději české Barbie. Pravdou však je, že v sedmi letech má na podobné myšlenky ještě moře času. A jelikož pařba na Playstationu naopak není žádným věkem omezená, tak si nakonec spolu zahráli.

"Občas si to dám. Nějaká fajn střílečka nebo závody aut či FIFA. Nevydržím u toho hodiny, ale jako relax je to super. Dokonce už jsem vyzvala i budoucí hvězdu F1 Pietra Fittipaldiho," usmívala se Dominika Myslivcová zrovna ve chvíli, když po parádní akci na jeden dotek zvýšila stav zápasu Real Madrid - FC Barcelona na 2:0. Jen tak mimochodem, ani Sebík není v tomto ohledu žádný zelenáč. Za chvilku bylo totiž vyrovnáno. Oba už se ale určitě těší na novinku, kterou Playstation připravuje. Race program bude splněným snem každého milovníka rychlých kol.

Nebojí se teď ale Michal David, že vnouček bude u televize trávit až moc času? "Když by k tomu mělo dojít, určitě zakročíme. Priority má jinde. Na druhou stranu, my jsme takové možnosti v dětství neměli. A co bychom za ně dali," pokyvoval hlavou známý zpěvák, skladatel a hitmaker. Nová "konzolová" superstar nám tedy zřejmě nevyroste. Možná je to ale škoda, vždyť dnes se už pořádají i mistrovství světa v nejrůznějších hrách a ceny jsou tam doslova pohádkové.

Související články

Další články