Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová se dme pýchou: Dojemná slova a FOTO rozkošných dvojčátek

Zdroj: Instagram
+ Dalších 35 fotografií
Hrdá tetička
Dominika Myslivcová (24) se ve čtvrtek stala tetou! Mladší sestra růžové hvězdičky Natálie (20) přivedla na svět roztomilá dvojčata. A slzy štěstí tečou proudem ještě teď!

Dominika Myslivcová se zakládáním rodiny ještě vyčkává, její mladší sestra Natálie na to ale s partnerem Markem Mikulíkem vlítla velmi brzy!

Dvacetiletá Natálie se stala maminkou ve čtvrtek. Narodila se jí dvojčata, dva krásní kluci, kteří dostali jména Markus a Matias. Dominika už dala světu vědět, že je hrdou tetičkou, teď se ze svých pocitů vypovídala i dojatá prvorodička!

„Tak vám jdu ty moje malé lásky ukázat. Jako první přišel na svět Markus (47 cm a 2870 g) a o minutu později Matias (48 cm a 2860 g). Všechno proběhlo bez jakýchkoliv komplikací, ale řeknu vám, byly to nervy,“ napsala Natálie na Instagram.

„Jak mě vezli na sál, tak jsem vůbec nevěděla o světě, strašně jsem se bála. Ale ten pocit, jak jsem je poprvé uviděla a slyšela plakat… V tu chvíli jsem byla opravdu šťastná. Teď už jsme konečně kompletní,“ dodala.

Je nadmíru jasné, že u Myslivcových se bude slavit ještě hodně dlouho!

Související články

Další články