Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová růže miluje! Co když ale dostane zmrzlé květy?

Dominika Myslivcová a krásné růže.
Zdroj: archiv D. Myslivcové
+ Další fotografie
Přemýšlíte, že ještě před koncem roku pošlete někomu blízkému puget růží, ale chcete se nějak odlišit? Dominika Myslivcová (23) má pro vás radu!

Dominika Myslivcová (23) se netají tím, že miluje luxusní kousky. A také růže. Ale vždy chce něco speciálního. A posledním hitem, který jí udělal obří radost, jsou zmrzlé růže!

Růžová Barbie květiny miluje, o čemž svědčí obrovské množství, které letos dostala. Jejími favority jsou růže, které dostává doslova po stovkách. Těsně před koncem nového ruku dostala další zásilku, tentokrát novinku v podobě namrzlých růží.

"Vždycky mě dokázali překvapit. Ale musím říct, že jsem nečekala, že dostanu ještě něco takového a před koncem roku. Něco takového jsem v životě neviděla a je to moc krásné a navíc vzhledem k roční době stylové.O to více mě to ale těší,“ usmívala se známá youtuberka. A co vlastně je hitem konce letošního roku?

Cold Feet je superprémiová rudá růže Red Eagle v zimní úpravě. Tato elegantní červená růže je pokrytá speciálním voskem, který připomíná námrazu. Její životnost je až 15 dní a pokud odříznete stonek, vydrží vám samotný květ i déle. Úprava je z dílny firmy V.I.P. Roses Sassen, která je světovou špičkou v úpravě živých květin. Právě na webových stránkách Florea.cz si tuto novinku můžete objednat, rozvoz je zaručen do všech částí České republiky a to ještě do konce roku. Ještě váháte?

Související články

Další články