Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová řeší: Ulovila jsem miliardáře, ale nechce se mnou dítě!

+ Další fotografie
Takový sexy miliardář je snem mnoha žen a dívek, které si chtějí po zbytek života žít jako princezny v pohádce. Nebo ptáčci ve zlaté kleci. Jenomže tihle movití pánové už znají triky zlatokopek, a tak není jednoduché si je zaháčkovat na několik let. Nejlepší možností, jak dosáhnout aspoň trochu k jeho penězům a pozornosti, je pořídit si s daným pánem dítě. Jak na to, ví Dominika Myslivcová.

Růžová Dominika Myslivcová (21) totiž opět září ve své Pink poradně na One Tv. Konečně nedostala nechutný dotaz, ale něco, nad čím je potřeba se opravdu hluboce zamyslet.

„Ahoj Domi. Ulovila jsem miliardáře. Spíme spolu už měsíc. Já bych si s ním chtěla udělat dítě, abych byla zajištěná na celý život. On ale miminko nechce. Kamarádka mi poradila, že až budu na něm, tak ať ho při jeho orgasmu pevně přidržím a dosednu. Prý se třeba poštěstí. Myslíš, že je to správné?“

Dominika nejdřív výchovně řekne, že to správné rozhodně není. Na druhou stranu je takové řešení podle ní hodně kreativní. Dále dívku pochválila, že myslí na svou budoucnost. Nicméně dítě má přijít ve vztahu spontánně, ne tak, že muž bude v sexu obelstěn.

„Každý svého štěstí strůjcem,“ uzavírá růžová královna.

Související články

Další články