Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová řeší SILIKONY! Upadající kariéra ZLATOKOPKY?!

Dominika a její dilema se silikony. Ježíšku na křížku…
Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Dominika Myslivcová řeší životní dilema. Jasně že tu jde o prsa a silikony! Její názory na celou záležitost vás dostanou do kolen!

Blonďatá blogerka Dominika Myslivcová (22) nyní vážně neřeší nic jiného než to, jestli do léta zhubne do plavek a nebo zda si má zajít na plastiku prsou. Tahle holka dokonce dospěla do stadia, kdy se ptá svých fanoušků, zda na silikonový zákrok jít, či zůstat u tabletek, které údajně podporují kozí růst, a nebo prostě zůstat u starých dobrých push-up podprsenek.

“Asi jste si všimli, že jsem nedávno na svém Instagramu řešila velké dilema, zda si pořídit nová prsa… Většina z vás mě od toho zrazovala a já dospěla k názoru, že než budu stoprocentně přesvědčená jít pod kudlu, zkusím to ještě přírodní cestou…,” svěřila se nebohá blondýnka.

Mimo toto velké dilema Dominika řeší svojí dopravu. Svého milence stále tají, a jak se zdá nemá ještě 100% zajištěné autíčko, které by ji vezlo na na nehty ,kadeřnici, fitka ,školy a zpátky domů.

„Do socky a mastné tyče mě fakt nikdo nikdy nedostane, tam já „Dominika nejkrásnější“ nehodlám ani vkročit…“ pobuřuje většinu normálně pracujícího národa mladá blondýnka. Tak jí asi nezbyde nic jiného než využívat projekt sdílení aut přímo mezi uživateli jedné mobilní aplikace.Třeba díky tomu klofne mezi majitely nějakého zazobaného milence.

Je tohle doopravdy výsledek šikovné zlatokopky? A nebo nevyhnutelný kompromis bloggerky, která neustále bojuje s přebytečnými kilogramy ??

Související články

Další články