Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dominika Myslivcová provokuje: Promluvila o milostném životě v těhotenství

Sexy Myslivcová v Dubaji.
Zdroj: Se souhlasem D. Myslivcové
+ Dalších 8 fotografií
těhotenství

Influencerka Dominika Myslivcová prožívá jedno z nejkrásnějších období svého života. S partnerem Zdeňkem Chytilem čekají miminko. Provokatérka Dominika nedávno své fanoušky poškádlila odvážnou fotkou z koupelny, nyní na svém Instagramu promluvila o postelových hrátkách v těhotenství. 

Dominika Myslivcová si těhotenství užívá a snaží si ho zpříjemnit, co to jenom jde. Před dvěma týdny si užívala sluníčka, moře a jídla v Dubaji. A právě z této dovolené přidala velice odvážnou fotku z koupelny, na které je zcela nahá a intimní partie si zakrývá jen koupelovou pěnou.

„Pořád mi to nějak nedochází, ale užívám si to a těším se moc,“ promluvila o těhotenství Myslivcová pro eXtra.cz. To, že si těhotenství skutečně užívá po všech stránkách, potvrdila i na svém Instagramu. Byla velice otevřená a tentokrát se podělila o dojmy ze sexu v těhotenství.

DOPORUČENÉ VIDEO: Rozhovor s Dominikou Myslivcovou:

Milostný život v těhotenství? Jako dobrý

Myslivcová obdržela od fanoušků dotaz - co ona a sex v těhotenství. „Tak jo no... jako dobrýý,” pochlubila se na Instagramu. První měsíce pro ni byly ale utrpením. „Celé dny jsem ležela v posteli, pyžamu, úplně otřesená. Znala jsem jen cestu na toaletu a do postele, bylo to jako nekončící kocovina. Pořád jsem měla nevolnosti a nepřestávalo to,“ svěřila se. Jak to tak vypadá, problémy již ustaly a modelka si konečně může užívat těhotenství opravdu se vším všudy!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy