Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dominika Myslivcová promluvila o těhotenství: Že čekám miminko? Dejte mi čas a klid

Dominika Myslivcová promluvila o těhotenství: Že čekám miminko? Dejte mi čas a klid
Zdroj: ShowPix
+ Dalších 8 fotografií
sexy fotky
Dominika Myslivcová už dávno není malou růžovou holčičkou. Naopak je z ní dáma, která moc dobře ví, co od života chce. Nedávno oslavila 26. narozeniny a začaly se objevovat řeči, že pracuje na miminku. "Vše má svůj čas," říká Dominika s tím, že nikam nechvátá.

Oslava šestadvacátých narozenin barbínky Dominiky Myslivcové (26) byla opět velmi netradiční. Žádná bujará party, ale spořádaně v kruhu rodiny a blízkých.

"Narozeniny jsem si hodně užila. Slavila jsem doma v Ostravě. Byla jsem ráda, že se sešla moje rodina a udělali jsme si na sebe čas. Největší radost mi udělala maminka, která mi dala super obraz. Je to karikatura a pobavilo mě to," pochlubila se Domča. Celou oslavu zařizovala právě maminka Natalie Myslivcová, která je známá baby fotografkou.

Také se hovořilo o tom, že začne pracovat na miminku. "Hele, všechno má svůj čas. Letos to určitě nebude, já nikam nechvátám. Ale zase nebudu říkat, že to bude přesně na 30. narozeniny, nebo že do toho půjdu, až mi bude 29 let. Nechvátám na to, vše přichází ke mně tehdy, když to přijít má, mám to vyzkoušené. Teď mi ještě dejte klid a čas," řekla Dominika Myslivcová pro eXtra.cz.

Myslivcová má plno práce

Dominika má v poslední době spoustu práce. Jde z natáčení do natáčení. Například od 9. září můžete vyrazit do kina na premiéru filmu Ženská pomsta, kde si střihla roli sexy barmanky. Objeví se po boku takových hvězd jako je Robert Jašków, Petr Rychlý (55), Miroslav Etzler, Dana Morávková a mnoha dalších.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy