Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová promluvila o Charouzovi: Děláme to pracovně!

Zrodila se nová láska?
Zdroj: Filip Matušinský, profimedia.cz
Jen co prosáklo na světlo světa, že česká Barbie Dominika Myslivcová měla zdědit bohatého milence po Evě Perkausové, tak se nic jiného neřeší. My samozřejmě nelenili a hned milovnici luxusu vyzpovídali. Budete se divit, co nám řekla o vztahu s miliardářem Antonínem Charouzem!

Mladá kočka a starší boháč, jak otřepané téma. Něco jako modelka a fotbalista. Jenže to asi nikdy nikoho prostě neomrzí. A máme tu mít další podivný pár. Dominika Myslivcová (21) má randit s Antonínem Charouzem, který byl tři roky partnerem moderátorky Perkausové. Holky si jsou také vzhledově dost podobné. A už spolu byli v Abú Dhabí na dovolené, kde měli být spolu spatřeni během nákupů spodního prádla.

Ale prý je nepojí čistá láska, ale láska k penězům a mají to být jen obchodní partneři. Tedy, co nám Domča prozradila.

„Ano, spolu jsme tam byli. Tonda Charouz a jeho firma mě teď zastupuje, a jelikož připravuji nový videoklip, který se po naší domluvě bude natáčet v luxusním hotelu Abú Dhabí, ve kterém jsem byla, tak je pochopitelné, že bez jeho společnosti by to fakt nešlo,“ napsala redakci eXtra.cz blogerka a mlžila a mlžila.

Až by si člověk řekl, že se inspirovala známou radou sexuologa „zatloukat, zatloukat, zatloukat“. Ale ona ta pravda vyjde najevo a sexu s boháčem a životu v luxusu se může říkat všelijak. Třeba i natáčením videoklipu.

Související články

Další články