Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Dominika Myslivcová pro eXtra.cz: Prozradila, kdy se na ni máma nejvíc naštvala

Dominika Myslivcová promluvila o vztahu se svojí maminkou
Zdroj: Se souhlasem Dominika Myslivcová
+ Další 3 fotografie
party girl

Influencerka Dominika Myslivcová (26) prožívá jedno z nejhezčích období v životě. Její sestra Natálie Myslivcová (22) je podruhé těhotná. Dominika se tak stane trojnásobnou tetou. Půvabná blondýna nedávno na sociálních sítích ukázala svou maminku a eXtra.cz prozradila, jaký mají mezi sebou vztah. 

Úspěšná influencerka Dominika Myslivcová se brzy stane trojnásobnou tetou. Před pár dny blondýnka sdílela na sociálních sítích snímek s maminkou.

Dominika svou rodinu příliš neukazuje, ale na Den matek se rozhodla udělat výjimku. Na první pohled je jasné, po kom influencerka zdědila půvab.

V rozhovoru pro eXtra.cz se svěřila, jaký má vztah s maminkou a jestli na ni byla skutečně někdy pěkně naštvaná.

Po party jsem se neozvala a odjela do Paříže na lanýže

"S mamkou máme opravdu výborný vztah. Nic před ní neskrývám, ví o každém mém trápení, láskách i průserech. Dokonce jsem se jí přišla svěřit, když jsem poprvé zkusila cigarety. Občas spolu jdeme i na party. Je to zkrátka máma a nejlepší kamarádka zároveň," řekla eXtra.cz Dominika Myslivcová.

Dominika si myslí, že pubertu vlastně tak nějak přeskočila. "Vzpomínám si, že byla na mě hodně naštvaná, když jsem nepřišla domů z party, a druhý den, když mi volala a já jí oznámila, že jsem odletěla do Paříže na lanýže," směje se Dominika.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy