Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dominika Myslivcová předvedla na finále Miss hluboký dekolt a promluvila o svém tučném období

+ Dalších 13 fotografií
Finále Miss Czech Republic si nenechala ujít ani půvabná Dominika Myslivcová (25). Sympatická Dominika si v poslední době udržuje štíhlou postavu a je na ní vidět, že je konečně spokojená. Redakci eXtra.cz se svěřila se svým horším obdobím, kdy dělala všechno proto, aby zhubla, ale efekt byl zcela opačný. Co Dominice Myslivcové nakonec nejvíce pomohlo?

Dominika Myslivcová (25) patří mezi nejsledovanější lidi na českém Instagramu a nedávno se rozpovídala o dost ožehavém tématu. Dominika má v současné době perfektní postavu, ale vždy tomu tak nebylo.

Před čtyřmi lety v roce 2016 měla mladičká youtuberka a blogerka pěkných pár kilo navíc a nyní se rozhodla, že o tomto složitém období promluví na sociálních sítích. Fanoušci jsou u pohledné blondýnky zvyklí na to, že prezentuje pozitivní a pěkné věci.

Tentokrát ale udělala výjimku. "Fakt jsem hrozně dlouho přemýšlela, jestli tuhle fotku dát ven, ale tak když už jste o ni v anketě tak usilovali. Tady ji máte v celé své kráse. Stydím se a když vám ji tady teď postuji, tak jsem rudá až na zadku! Opravdu! Pamatujete si na tohle mé období? Možná ani ne, já si tenkrát totiž celou postavu moc nefotila, raději jen selfíčka. Nebyla jsem zrovna modelka, co si budeme povídat," rozepsala se.

Dominika si nenechala ujít finále Miss Czech Republic a dorazila v odvážném modelu, který jí perfektně padl. "Zrovna ten den nebo den předem než jsem dala fotku na Instagram, tak mi kamarádka poslala fotku a řekla, že jsem byla tlustá. Vrátilo se mi to období, kdy jsem hrozně bojovala s hubnutím. Držela jsem diety, cvičila jsem a nešlo to dolů. Ve finále až jsem se uklidnila a dala psychicky do pořádku, tak šla váha dolů. Chci motivovat holky, které mají problémy s váhou, že pokud mají zrovna špatné období, neznamená to, že nemůže být lépe," řekla Dominika eXtra.cz.

Související články

Další články